Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 58%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 4%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Nové čakry

Nové čakry

Evoluce a Vy.
Ve stoupání na frekvence 3000 je nutné mít už skvělou rovnováhu, aby byl zajištěn další vzestup, měly by být odbourány příčiny nemoci, cílem je vyvážit jednotlivé ČAKRY a systém v éterickém těle, tak že UŽ NASTANE přítomnost všech čtyř prvků v něm.
1. BUDEOU se vyrovnávat prvky vzduchu, vody, ohně a země tím,
že zapůsobí na jemné subjekty, které mají stejnou čchi a stejnou frekvenci a velikost, a jak se ony točí kolem svého éterického těla přizpůsobují se i ostatní subjekty. Pak si člověk může přát úmysl - čtyři prvky v každé buňce a každém jemno-hmotném těle.Aby prvky(oheň,země,voda,vzduch) byly přítomny v každé hlavní a malé čakře každého centra spolu s vyšším čakrovým systém, jež zahrnuje vaši globální velikost aurického pole.
Pak člověk může chtít provést vyvážení prvků části své syntézy meditace tak, že vytvoří vyváženější pole, bez jakéhokoli záměru. Každý může také chtít nejprve posoudit, které prvky mají tendenci se přirozeně doplnit v každé ze sedmi hlavních čaker (nebo ve 12 systémech čaker pro ty, kteří se snaží prosadit v minulosti 4200 prameny v tomto okamžiku.) Člověk může zjistit, že každá čakra má tendenci se polarizovat pouze na jeden prvek.
Například, jeden zahájí doplnění země v první čakře, vody v druhé, oheň ve třetí, voda ve čtvrté, země v páté, vodu v šesté a oheň v sedmé čakře, ale on nemá živel vzduchu vůbec! Kromě toho, souhra vody ve druhém a ohně ve třetím vytvoří "páru", která opustila tyto čakry s probíhajícím trávením. Jako prvky se staly vyrovnanější, poruchy trávení i lepší, ale NEDOSTATEK VZDUCHU, dále způsobuje tomuto člověku dost plynu v těle fyzickém, ale žádné provzdušnění buňky, a tak mají buněčné jeho struktury tendenci produkovat více hlenu jako výsledek celé jeho přestavby. Řešení pro toto je zahájení přidávat prvek vzduchu, a vysílat ho spolu se všemi chybějícími prvky do každého systému čaker vědomým záměrem = ÚMYSLEM, během meditace!!!

Postupem času a díky pokračující účelnému záměru, se přítomnost všech čtyř elementů ve všech čakrách stane hluboce zakořeněným vzorem, který tak může běžet po celou další dobu (AUTOMATICKY).
DALŠÍM ZPŮSOBEM, je přeprogramování jejich pole ČAKER, aby se stal vyváženější vědomým záměrem v rovnovážném rozdělení prvků v čakrových centrech. To je důležité, moji milovaní, protože to bude nejvyváženější ve všech oborech a formách, které projdou přes fotonické pásmo a vstoupí do Velkého Centrálního Slunce.
Kromě posuzování vaší hlavní čakry a center, každý může také posoudit systémy éterického těla na přítomnost prvků. Opět každý může zjistit, jak mu inklinuje každý prvek v každém systému, což vede k různým nerovnováhám a poruchám, které jsou spojeny s nerovnováhou vzduchu, vody, ohně a země v celé podobě. Každý tak může posoudit sám u sebe, každý z těchto systémů pro obsazenost prvky v současné době, a pak musí mít v úmyslu uvést do rovnováhy svůj energetický systém, aby byla zajištěna přítomnost všech čtyř prvků v něm. Postupem času, budete jednotlivě rekvalifikovat sami sebe být více v rovnováze v „éteričnu se všemi čtyřmi prvky“, které by měly být v rovnováze ve stejném množství a jdou napříč všemi energetickými systémy!!!
Každý sám může prozkoumat ve svém éterickém těle prvky, které běží v každém konkrétním systému, a pak v celku vaší aury. Je-li příliš mnoho jednoho prvku, nebo kombinace jednotlivých prvků, je možné, že se vaše problémy v buněčné struktuře budou nakumulovávat se, se související částí vaší formy. A to je důvod, proč by jste se měli snažit přidat všechny čtyři prvky do každého systému nebo kombinace systémů, které pracují společně, tak aby mohly přijít na vyšší stav rovnováhy uvnitř. To se promítne do celého „zařízení“, tedy všech těl, jež tvoří celek fungujícího těla na biologické úrovni s dostatkem vzduchu, vody, ohně a země, jako stavebním blokem života, přítomného ve všech částech těl, dle sestavené předlohy našeho „formuláře“ /vaší nové konstrukce/.
Níže uvedené systémy jsou doplňkové povahy. Například, reprodukční systém a smyslový systému jsou k dispozici volně. Oběhový systém a lymfatický systém se vzájemně doplňují, a tak bude záležet na jejich souhře po doplnění. Trávicí systém a dýchací ústrojí jsou volné systémy a samostatné. Nervový systém a pohybový aparát jsou také samostatné. Endokrinní systém je volný a samostatný v rámci svého vlastního systému.
Každý volný a samostatný systém je nejlepší dát do pořádku se všemi prvky dohromady pro ty, kteří už stoupají na vibrace 3000 a pod. Proč je to tak? Jednoduše protože bude těžko prosazovat a dorovnávat všechny čtyři prvky najednou do nějakého vašeho systému na této iniciační úrovni, jako má člověk teď,je to jako jednotlivé tóny v celkovém znění symfonie. Proto, je nejlepší mít v úmyslu, sestavení a opravu dorovnání prvků v samostatných systémech nejprve tak, aby systémy pracovaly společně na vytvoření rovnováhy v rámci jednotlivých (částí)komplimentů./přeložila M.Abha Kunz/
PROČ POTŘEBUJETE KARMICKÉ ČIŠTĚNÍ VÍCEKRÁTE?

- A PROČ SE DĚLÁ TATO OČISTA?
Karmická očista a odblokování buněčných struktur, zvyšuje možnost udržet si potřebnou vibraci energií buněk, pro dobrou látkovou výměnu a fungování vašeho těla až k buněčné struktuře DNA, a toto je důvod, PROČ SE TATO OČISTA DUŠE I TĚLA NA BUNĚČNÉ ÚROVNI DĚLÁ!!!


PROTOŽE BEZ ÚPLNÉHO OČIŠTĚNÍ VAŠICH BLOKÁD A ZÁVAZKŮ,ČI PŮSOBENÍ NEGATIVNÍCH ENERGIÍ VE VAŠICH TĚLECH, NEMŮŽETE SI UDRŽET VYSOKÉ VIBRAČNÍ TOKY, které se STÁLE ZVYŠUJÍ VÍC A VÍCE, proto KARMICKOU OČISTU všichni potřebujeme opakovaně pro dobrý vzestup, neboť vibrace celé planety stále stoupá, a bez očisty v buněčných strukturách se nám nikomu nepodaří postupně si zvyšovat své vibrační toky tak, aby vám VYMIZELY NEMOCI, TO JE ODSTRANÍTE SI PŘÍČINY VAŠICH NEMOCÍ,a jen na tom základu může vaše tělo SI UDRŽET VYSOKÉ FREKVENCE KMITOČTŮ VAŠICH BUNĚK, pokud nebudete mít pročištění dojde zase k poklesu na frekvenci vibračních toků, kterou vaše buněčná struktura zvládne, takže v tomto případě VY NEZVLÁDNETE STÁLE SE ZVYŠUJÍCÍ VIBRACI ENERGIÍ a vaše buňky se budou následně deformovat až k neudržitelnosti a začnou odumírat, a to jen proto,že jste nebyli dostatečně pročištěni a vaše příčiny současných nemocí zůstaly zapsány ve vašich buněčných strukturách a tělo tak neudrží vysoké vibrace samo sebe a prostě zkolabuje na některou z nemocí, PROTOŽE MU VYPOVÍ BUŇKY V POSTIŽENÉ OBLASTI NEMOCÍ, zkolabuje a funkce nebudou možné obnovit.
945500_512500682120211_239500004_n.jpg
Stoupající

Stoupající

frekvence energií v tělech, jsou důležité PRO NAŠI ZMĚNU,která probíhá u každého nyní v buněčných strukturách V DNA

 
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one