Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
VÝKLADY Z KARET
-emailem 1-3 A4 str./250,-
-emailem 3-6 A4 str./500,-

ANDĚLSKÁ numerologie
-emailem -rozbor /600,-

TERAPIE /500,- na hod.

SPIRIT očista a léčení duše
(21 denní změna vědomí,nevědomí)
4.800,-
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
Působení

Působení

planet+energií na nás
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety
Práce s energií

Práce s energií

Energetické

Energetické

spirituální karmické čištění
Láska všem

Láska všem

posílání energie lásky Zemi
Karuna-ki

Karuna-ki

hloubkové čištění negací i na dálku

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 59%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 5%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Obrazec LO-SHU-každoročně s proměnlivými létajícími hvězdami
Obrazec LO-SHU-každoročně s proměnlivými létajícími hvězdami
S přicházejícím NOVÝM ROKEM "ohnivého Kohouta" 2017 (4714-čínského roku) musíme připustit,
že vše je v neustálém pohybu. Je to čas, který má také zásadní vliv na to, jaké energie pocítíme v příchozím roce. A tak, jak se mění 4 roční období, mění se i poloha hvězd a tím se mění i naše štěstí. Roční aktualizace létajících hvězd je velmi populární, proto se na webových stránkách objevují informace o jejím pohybu vždy začátkem roku. Od 4. února 2017 začnou mít účinek hvězdy v sektorech podle barevného diagramu. Kromě ročního pohybu hvězd se dá vypočítat i měsíční, denní a hodinový pohyb. Příznivce feng shui zajímá hlavně pohyb s dlouhodobým vlivům, a ten mají roční hvězdy. 9 feng shui hvězd se pohybuje v magickém čtverci Lo Shu podle starodávné dynamiky. Hvězda, která se usadí ve středu čtverce, udává kvalitu energie roku.
V roce ohnivého Kohouta je v centru hvězda vítězství - bílá hvězda 1, což znamená dobrý energetický předpoklad k vývoji roku. 

9 LÉTAJÍCÍCH HVĚZD (Fej sing)
-je rozděleno na 4 nepříznivé a 5 příznivých. Tam, kde se v prostoru nacházejí pozitivní hvězdy, je dobré podpořit jejich přízeň a naopak, v místech s negativním vlivem je třeba zmírnit jejich účinek. Musím však připomenout příznivcům feng šuej, že létající hvězdy ošetřujeme v skutečných světových stranách podle kompasu. Neaplikujte ošetření v sektorech, pokud se řídíte podle vstupních dveří a podle toho rozdělujete jednotlivé sektory vašeho domu nebo bytu. Úpravy sektorů jsou často doporučené tradičními symboly feng shui, které mají svůj původ v čínské kultuře. V naší kultuře můžete použít předměty, které odpovídají požadovanému prvku, mohou to být obrazy, sochy, fotografie, zrcadla, fontány, svíčky, světlo, barvy, sůl, krystaly ... Předměty, které jste již někdy použili k ošetření prostoru, je třeba vhodným způsobem očistit, hlavně, pokud byly použity na eliminování nepříznivé energie. K aplikování feng shui "léků" vyčistěte a připravte prostor, vy buďte dobře naladěni a dělejte to vědomě.

Nepříznivé hvězdy je třeba ošetřit hlavně tehdy, pokud váš dům čelí ve směru nepříznivé hvězdy, nebo máte vstupní dveře v nepříznivém sektoru podle reálných světových stran. V případě, že máte v sektoru
s nepříznivou hvězdou ložnici, je dobré změnit během vlivu hvězdy místo na spaní nebo alespoň ošetřit prostor, aby se oslabil negativní vliv hvězdy.
KDE LEŽÍ NEPŘÍZNIVÉ LÉTAJÍCÍ HVĚZDY tento rok?
ZÁPAD - HVĚZDA HÁDEK A SPORŮ
BARVY - ZELENÉ

ČÍSLO 3

Sídlo Kohouta, vládce roku, ovlivňuje zelená hvězda neštěstí, hádek, soudních sporů a problémů s úřady. Narození v roce Kohouta a dcery jsou ovlivněni touto nepříznivou hvězdou. Udržujte klid a ticho v tomto sektoru, je zde pozice velkovévody Jupitera a je důležité nevyrušovat ho a nesedět k němu čelem.
Potlačit negativní energii hvězdy 3 můžete prvkem oheň - světlo, červenou barvu, červenou svíčku nebo dekorační předmět v červené barvě použijte v tomto sektoru.
SEVEROZÁPAD - HVĚZDA NEMOCÍ
BARVA ČERNÁ

ČÍSLO 2

Nepříznivá hvězda nemocí vletí do severozápadu. Dbát o své zdraví by měli otcové rodin, zejména narození v roce Psa a Vepře. Pokud zde máte ložnici, nezapomeňte eliminovat vhodným ošetřením toto místo, abyste ochránili před vážnými zdravotními obtížemi. Vyhněte se v tomto sektoru žlutým a zemitým barvám, které patří k prvku zem a rovněž prvku oheň, který by podpořil účinek negativní hvězdy 2. Příliš mnoho jasných světel se také nedoporučuje použít. Starší lidé a těhotné ženy by se měli raději vyhnout tomuto místu během roku 2017 a přestěhovat se do jiné místnosti.
Přítomnost této hvězdy může znamenat i finanční problémy. Jako lék použijte kovové předměty. Zavěsit sem můžete kovovou zvonkohru se 6 trubkami, kovový zvonek, kovovou dýni Wu Lou, tibetskou misku nebo použijte slaný lék.
JIH HVĚZDA NEŠTĚSTÍ, SMŮLY A PROBLÉMŮ
BARVA ŽLUTÁ

ČÍSLO 5

Do jižního sektoru letí velmi nepříjemná hvězda - žlutá 5. Přináší nebezpečí pro dcery v rodině a lidem narozeným ve znamení Koně. Pozor na zdravotní problémy se srdcem si musí dát lidé, kteří zde mají ložnici. Vyhněte se prvku zem a oheň, abyste neaktivovali účinek nepříznivé hvězdy. Pokud musíte místnost v jižním sektoru používat nebo zde hlavní dveře, dbejte na ošetření tohoto prostoru. Hvězdu 5 zatlačte prvkem kov, podobně jako hvězdu 2. Použít můžete kovovou zvonkohru, 6 čínských mincí, pagodu, tibetskou misku nebo slanou vodu. Z barev je to bílá, šedá, stříbrná a zlatá. Na jihu se nedoporučují dělat letos žádné rekonstrukce, demolice, sekání, ani kácení stromů. Ideální je udržet zde maximální klid a ticho.
JIHOZÁPAD - ZLODĚJ, KRÁDEŽE, ZTRÁTY
BARVA PURPUROVÁ

ČÍSLO 7

Loupeže, ZLODĚJI, ZTRÁTA, rozpory, riziko ohně, zranění, odloučení, dokonce vězení hrozí na jihozápadě, kde letí hvězda 7. Tato hvězda ovlivní hlavně ženy a matky, lidí narozených ve znamení Ovce a Opice. Vyžaduje se zvýšená opatrnost a je lepší vyhýbat se rizikovým místům, kde je možnost přepadení a okradení. Nezapomeňte také na riziko při cestování autem. Ochranný přípravek v prostoru je nosorožec nebo slon, nejlépe v modré barvě. V jihozápadním sektoru odstraňte zemité prvky, abyste nepodpořili hvězdu 7. Odstraňte krystaly a kameny. Výjimku má hematit a černý turmalín, ty mají silný ochranný vliv. Použijte tmavomodrou a černou barvu prvku voda na dekoracích nebo skleněnou nádobu s čistou vodou. Rekonstrukce se nedoporučuje v sektorech s negativními hvězdami.

JAK SI NAKLONIT ŠŤASTNÉ HVĚZDY LÉTAVIC?

VÝCHODNÍ HVĚZDA PROSPERITY
BARVA ŽLUTÁ

ČÍSLO 8

Hvězda bohatství a prosperity přináší štěstí do východního sektoru a lidem narozeným v roce Zajíce, i když je čeká rok, kdy bude jejich znamení v opozite s vládcem roku Kohoutem. Uložte si tu vaše finanční dokumenty, které znamenají zvyšování bohatství, ne dokumenty o dluzích. Věnujte pozornost tomuto sektoru, udržujte ho v pořádku a čistotě. Vyhněte se kovovým prvkem a podpořte vliv šťastné hvězdy čínskými mincemi, stromečkem štěstí, žábou hojnosti, krystaly. Vhodným kamenem je citrín a pyrit. Pokud zde použijete počet 8, podpoříte štěstí. Nedělejte velký hluk, protože východ je i sídlem San Ša, což jsou tři kletby a aktivace vnáší negativa do života.
SEVER - HVĚZDA NEBESKÉHO ŠTĚSTÍ
BARVA PURPUROVÁ

ČÍSLO 6

Hojnost, úspěch a slávu nese hvězda 6 do severního sektoru, který je také domovem Krysy, který bude těžit z tohoto štěstí. Neočekávané štěstí podpoříte, pokud použijete kovové prvky, bílou barvu, obrazy v kovovém rámu, vaše certifikáty, 6 čínských mincí, pyrit. Fotografie hvězdné oblohy s Polárkou bude také vhodným feng shui doplňkem na podporu.
SEVEROVÝCHOD HVĚZDA ROMANTIKY A VZDĚLÁVÁNÍ, STUDIA
BARVA ZÁŘIVĚ ZELENÁ

ČÍSLO 4

Po roce nepříznivého vlivu hvězdy 5, tento sektor ovlivní hvězda, která znamená štěstí v milostných vztazích i v oblasti studijních výsledků. Narození v roce Buvola a Tygra pocítí vliv hvězdy 4. Pokud využijete severovýchodní místnost jako ložnici, zvýšíte si své štěstí v lásce nebo při zkouškách. Nezničte si vliv této hvězdy prvkem kov, ale podpořte ho obrázky zamilované páru, dejte si sem dvě srdce nebo mandarínské kachničky. Hvězdu podpoříte i jemným vodním prvkem, dekoracemi v černé a tmavě modré barvě. Vyhýbejte se v tomto roce na severovýchodě i svíčkám a červené barvě, i když je to barva lásky. Pokud zde není vaše ložnice, přidejte do tohoto prostoru zelené rostliny.
JIHOVÝCHOD - HVĚZDA BUDOUCÍHO BOHATSTVÍ
BARVA ČERVENÁ

ČÍSLO 9

Příznivá hvězda v jihovýchodním sektoru naznačuje naplnění, přináší štěstí, růst, úspěch a uznání. Draci, Hadi a nejstarší dcery si letos mohou přijít na své. Pokud v tomto sektoru přidáte dřevěné prvky, předměty, které souvisejí s feng shui bohatstvím, můžete zvýšit své šance na úspěch a dosažení cílů. Podpořit hvězdu můžete čínskými mincemi v počtu 3 nebo 3x3, 9, stromečkem štěstí a hojnosti s krystaly, zapalte občas 9 svíček, přidejte zdravé rostliny. Může to být feng shui bambus s 9 stonky nebo Tlustice. Použijte červené doplňky v malé míře. Pokojová fontána v kombinaci s rostlinami zvýší také energii hojnosti na jihovýchodě.
CENTRUM HVĚZDA VÍTĚZSTVÍ A ÚSPĚCHŮ
BARVA TEMNÁ MODRÁ až ČERNÁ

ČÍSLO 1

Do centra se dostala v roce 2017 hvězda vítězství 1. Je to energie, která bude převládat spolu s ohněm a kovem Kohouta v tomto roce. Hvězda 1 přináší možnost vítězství nad konkurencí, posun v kariéře a úspěch každému. Převaze země v centru třeba zabránit, aby neničila energii hvězdy 1, proto se vyhněte ve svém centru zemitým a žlutým barvám, minimalizujte počet zelených rostlin a červených doplňků, které patří k prvku dřevo a oheň. Nezapomeňte, že i obrazy mohou představovat některý nežádoucí prvek, věnujte pozornost i jim. Oblíbené detailní obrazy květin a zeleně zde nejsou vhodné v tomto roce. Podpořte a aktivujte tuto šťastnou hvězdu barvami vody - modrou černou. Kůň, jako symbol vítězství, aktivuje vliv této hvězdy. Vystavit si můžete hned trojici koní, bílého, hnědého a ohnivého. Bílý znamená rychlost při dosahování úspěchu, hnědý pomáhá hojnosti a prosperitě a ohnivý odstraňuje překážky z vaší cesty. Obraz nebo sochu koní si dejte do centra vašeho domu nebo obývacího pokoje.

Samozřejmě, teď už musíte jen zjistit, které oblasti hosté ve vašich domovech nebo kancelářích nepříznivé hvězdy. Tradičně se roční feng shui ošetření létajících hvězd dělají před příchodem čínského nového roku, ale nikdy není pozdě udělat nápravu i v průběhu roku. Uvědomte si, že obecná náprava však může někdy více uškodit než pomoci, protože roční létající hvězdy reagují s hvězdami vašeho domu, které jsou jakýmsi "rodným číslem", zapsaným do zdí domu při jeho výstavbě nebo rekonstrukci. Pokud pocítíte větší potíže ve vašem životě, neznamená to, že feng shui nefunguje, ale že mohlo dojít k negativní interakci mezi hvězdami. S tím vám poradí už jen zkušený feng shui konzultant a poradce.
zdroj: http://www.kompaszivota.sk/
překlad-Mak
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one