Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 58%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 4%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
images (1).jpg
Pět prvků

Dřevo
Symbolizuje jaro, růst, život. Ve formě jin je poddajné a pružné, ve formě jang je pevné jako dub. Pozitivně se užívá jako hůl, negativně jako oštěp. Pohlíží se na dřevo jako na strom, je jeho energie výbušná, výživná a všestranná. Lidé ve znamení dřeva jsou společensky angažovaní a energičtí. Jsou to lidé s bystrým rozumem, jejichž otevřená povaha jim získává podporu. Raději se oodavájí představám, než se upínají k plánům. často ovšem bývají netrpělivý a rozzlobení. Mnohdy nedokončí úkoly, které si předsevzali.

Oheň
Symbolizuje léto, oheň, horko. Může přinést světlo, teplo, štěstí, ale taky spálit vše, co je na dosah. Pozitivně zastupuje čest a spravedlnost, negativně agresi a válku. Lidé ve znamení ohně jsou vůdci a vyžadují činnost. Inspirují ostatní k následování. Nemají rádi pravidla a nenávidí důsledky. Také jsou netrpěliví a málo přemýšlejí o svých pocitech.

Země
Symbolizuje živné prostředí, které umožňuje růst semen, z nichž živé pochází a působí. Pozitivně označuje spravedlnost,negativně může dusit nebo představovat předjímání neexistujících problémů. Lidé ve znamení země jsou praktičtí, pevnou záštitou v krizích. Na nic nespěchají,ale jejich podpora je trvalá. Jsou trpěliví a vyrovnaní, mají vnitřní sílu. Jsou však posedlí a mají sklon k hnidopyšství.

Kov
Symbolizuje podzim a sílu. Jeho povaha představuje schopnost a pevnost. Na druhé straně je kov také vodič. Pozitivně představuje harmonii, skvělé nápady. Negativně může naznačovat destrukci, nebezpečí a smutek. Kov může být krásným a vzácným zbožím nebo čepelí zbraně. Lidé ve znamení kovu jsou dogmatičtí a rozhodní. Jsou to dobří organizátoři. Cílevědomě si jsou za svým, šťastní sami se sebou. Jsou vážní, nemají rádi změny. Jsou to silné osobnosti a zajímaví lidé, ale i neoblomní melancholici.

Voda
Symbolizuje zimu a samotnou vodu, jemný déšť, vnitřní já, umění a krásu. Dotýká se všeho. Pozitivně a s porozuměním vyživuje a posiluje. Negativně může opotřebovat a vyčerpat. Ve spojitosti s emocemi může naznačovat strach, nervozitu. Lidé v tomto znamení jsou diplomatičtí a přesvědčiví. Jsou citliví na nálady ostatních a naslouchají jim. Jsou intuitivní a bývají skvělými vyjednavači. Jsou flexibilní a přizpůsobiví.
/mallaya.blog.cz/
Jin-Yang dualita
Jin-Yang dualita
Síla energie jin a síla energie jang.
Obě TVOŘÍ NEDÍLNOU SOUČÁST CELKU.

ZNAMENAJÍ NEGATIVITU A POZITIVITU, obě tyto síly mají počátek už v existenci našeho bytí v trojrozměrném světě. Znamená to,že žijeme ve světě dualit. Vždy máme ke všemu PROTIPÓL, jako
muž žena
Měsíc Slunce
světlo tma
již v dávné historii popsali filosofové tuto skutečnost, v níž se nacházíme.
Čínská filosofie tak popisuje dvě protipólné, navzájem doplňující se síly JIN + JANG, existující v každé živé i neživé části tohoto světa.

JIN (čín. 陰/阴:„tmavé místo, severní svah (kopce), jižní břeh (řeky), zamračené, zahalené“) je TMAVÝ element, působí smutně, pasivně, tmavě, žensky a koresponduje s nocí. Jin je často SYMBOLIZOVANÝ VODOU A ZEMÍ.

JANG (čín. 陽/阳; „světlé místo, jižní svah (kopce), severní břeh (řeky), sluneční světlo“) je SVĚTLÝ element; působí vesele, aktivně, světle, mužsky a koresponduje se dnem. Jang je často SYMBOLIZOVANÝ OHNĚM A VĚTREM.

Tak nám to popisují ve wikipédii, myslím že to velmi dobře vystihuje podstatu obou protipólných sil energií, jež spolu nerozdílně vždy vytváří celek. Tak samozřejmě máme i my sami každý v sobě obě tyto síly, jež VYTVÁŘÍ CELEK KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE.

Jin - je ženskou silou celku, patří sem tma,jin je pasivní silou celku

Na západě se často Jin a Jang zobrazuje nepřesně,
jako „zlo“ a „dobro“. Nesprávná je i interpretace symbolu ve smyslu barev – tchaj-ťi tchu nesymbolizuje černou a bílou (nebo červenou) barvu jako opak (černá není neexistence bílé), ale symbolizuje v analogii tmu a světlo (tma je neexistence světla a naopak). Vidíme,že obě tyto síly jsou jednotný celek každé věci, a jedna bez druhé nemůže tak existovat.

Přesto je to tímto způsobem mnohdy interpretováno.

Jang - je mužská síla celku,patří sem světlo, aktivní síla.

Bývá symbolizována OHNĚM, AKTIVITOU, ČINEM, POSUNEM dopředu...atd. Přesto, i tato síla není možná bez existence jejího protipólu Jin. Existuje vždy součsně v každém z nás i v každičké věci,síle,energii. Je také nedílnou součástí celku.


V každém jednotlivém prvku se obě síly spojují a vytváří nám celek+jako daný, tak na nás také působí
v každém okamžiku.
Dle diagramu vidíte,jak vše do sebe zapadá, tak i každá věc zapadá do celku v nás samotných i v situacích kolem nás,
v nichž se právě nalézáme. Vždy je nutné si uvědomit, že každičká věc, myšlenka,slovo i čin mají své kladné i záporné části, tak i my se můžeme na dané situace i na sami sebe dívat z různých úhlů pohledu z pohledu "tmy-ženské síly" nebo
z pohledu "světla-mužské síly", ale vždy je důležité se potom zastavit a podívat se na věc,situaci,myšlenku ,jako na CELEK A NIKOLI JEN Z JEDNOHO ÚHLU POHLEDU, který je vždy zavádějící.
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one