Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 58%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 4%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky

JIN, YANG = DUALITA, 5 PRVKŮ

Dualita

Dualita

Klad a zápor, světlo a tma
Síla energie jin a síla energie jang.
Obě TVOŘÍ NEDÍLNOU SOUČÁST CELKU.

ZNAMENAJÍ NEGATIVITU A POZITIVITU, obě tyto síly mají počátek už v existenci našeho bytí v trojrozměrném světě. Znamená to,že žijeme ve světě dualit. Vždy máme ke všemu PROTIPÓL, jako
muž žena
Měsíc Slunce
světlo tma
již v dávné historii popsali filosofové tuto skutečnost, v níž se nacházíme.
Čínská filosofie tak popisuje dvě protipólné, navzájem doplňující se síly JIN + JANG, existující v každé živé i neživé části tohoto světa.

JIN (čín. 陰/阴:„tmavé místo, severní svah (kopce), jižní břeh (řeky), zamračené, zahalené“) je TMAVÝ element, působí smutně, pasivně, tmavě, žensky a koresponduje s nocí. Jin je často SYMBOLIZOVANÝ VODOU A ZEMÍ.

JANG (čín. 陽/阳; „světlé místo, jižní svah (kopce), severní břeh (řeky), sluneční světlo“) je SVĚTLÝ element; působí vesele, aktivně, světle, mužsky a koresponduje se dnem. Jang je často SYMBOLIZOVANÝ OHNĚM A VĚTREM.

Tak nám to popisují ve wikipédii, myslím že to velmi dobře vystihuje podstatu obou protipólných sil energií, jež spolu nerozdílně vždy vytváří celek. Tak samozřejmě máme i my sami každý v sobě obě tyto síly, jež VYTVÁŘÍ CELEK KAŽDÉHO JEDNOTLIVCE.
Jin

Jin

tmavá, ženská síla energií
Jin - je ženskou silou celku, patří sem tma,jin je pasivní silou celku

Na západě se často Jin a Jang zobrazuje nepřesně,
jako „zlo“ a „dobro“. Nesprávná je i interpretace symbolu ve smyslu barev – tchaj-ťi tchu nesymbolizuje černou a bílou (nebo červenou) barvu jako opak (černá není neexistence bílé), ale symbolizuje v analogii tmu a světlo (tma je neexistence světla a naopak). Vidíme,že obě tyto síly jsou jednotný celek každé věci, a jedna bez druhé nemůže tak existovat.

Přesto je to tímto způsobem mnohdy interpretováno.
Jang

Jang

mužská,světlá stránka celku
Jang - je mužská síla celku,patří sem světlo, aktivní síla.

Bývá symbolizována OHNĚM, AKTIVITOU, ČINEM, POSUNEM dopředu...atd. Přesto, i tato síla není možná bez existence jejího protipólu Jin. Existuje vždy součsně v každém z nás i v každičké věci,síle,energii. Je také nedílnou součástí celku.
images (1).jpg
V každém jednotlivém prvku se obě síly spojují a vytváří nám celek+jako daný, tak na nás také působí
v každém okamžiku.
Dle diagramu vidíte,jak vše do sebe zapadá, tak i každá věc zapadá do celku v nás samotných i v situacích kolem nás,
v nichž se právě nalézáme. Vždy je nutné si uvědomit, že každičká věc, myšlenka,slovo i čin mají své kladné i záporné části, tak i my se můžeme na dané situace i na sami sebe dívat z různých úhlů pohledu z pohledu "tmy-ženské síly" nebo
z pohledu "světla-mužské síly", ale vždy je důležité se potom zastavit a podívat se na věc,situaci,myšlenku ,jako na CELEK A NIKOLI JEN Z JEDNOHO ÚHLU POHLEDU, který je vždy zavádějící.


Feng Shui Voda
Osobnostní rysy, které představuj Vodu, jsou kreativita, moudrost, citlivost, reflexe, přesvědčivost, efektivnost a touha po životě. Osobnost Vody si cení rodinu a sociální kontakty a má schopnost přitáhnou k sobě a strhnout ostatní. Tento typ osobnosti se často zdá být tajemný. Osobnost Vody může trochu bojovat s emocemi jako je strach, nerozhodnost a nejistota. Ve Feng Shui dáváte přednost místnosti, která je tmavá a chladná a představuje klidné místo k odpočinku. Prospěšné pro Vás bude, pokud proměníte svoji koupelnu na klidné místo, kde můžete relaxovat a zároveň si dopřávat léčivou koupel.

Cesty k úspěchu
Pro Vás je výzvou překonat svůj strach a stát se aktivním účastníkem Vašeho života. Uspějete tak, že nedovolíte strachu, aby zablokoval to, co chcete vyjádřit.
Rysy osobnosti Vody
Emoce: Strach
Směr: Sever
Roční období: Zima
Klima: Chladné
Feng Shui krajina: Nepravidelný nebo členitý vrchol, kopule, vodné toky na vrcholu
Feng Shui tvar budovy: Rodinné domy, neobvyklá architektura, nepravidelné tvary, byty jediné svého druhu, nebo byty, kterých hlavní vchod není lehko viditelný
Feng Shui místnost: Koupelna
Feng Shui objekty: Všechny typy odrazných ploch, včetně zrcadel, skla, nebo řezaného krystalu. Bazény, fontány a akvária také představují osobnost Vody. Vodu symbolizuje taky vizuální umění, které je abstraktní a v tmavých barvách, nebo přímořská krajina.
Feng Shui symbol: Černá želva
Feng Shui láska: Ve Vašich vztazích potřebujete to, co symbolizuje Vodu, citlivost, starostlivost a sdílení. Ujistěte se, že umístníte zrcadlo do Vašeho rohu lásky (úplně napravo od vstupu do místnosti), protože zrcadla představují ve Feng Shui Vodu. Pro Vás jsou ideální svícny se světle modrými svíčkami, které navodí tu správnou atmosféru klidu.

Feng Shui Oheň
Jste osobností Ohně. Osobnost v Ohni je zcela přímá. Osobnostní rysy v Ohni jsou láska, vášeň, vedení lidí, duchovnost, porozumění, dynamika, agresivita, intuice, rozum a expresivita. Běžné pocity a vlastnosti osobnosti v Ohni jsou nadšení, radost, marnivost, žárlivost, frustrace, lítost ze ztráty lásky a zklamání ve vztazích.
Osobnost v Ohni může být zábavná a impulzivní, pokud jste náchylní k rozptýlení. Ve Feng Shui jste známy hlavně díky Vašemu eklektickému vkusu. Užíváte si dekorování s unikátními uměleckými kousky a pokladů z celého světa.

Cesty k úspěchu
Pro Vás je výzvou sdílet radost a smích bez myšlenky na odměnu. Můžete být v pokušení dopřát si dávku arogance, ale uspějete tím, že se místo toho stanete štědrým a dobrosrdečným člověkem. Zkušenosti v lásce, soucit, zábava, radost a potěšení jsou pro Vás doslova léčící.

Rysy osobnosti Ohně
Emoce: Štěstí
Planeta: Mars, ohnivě červená planeta
Čínská znamení: Had, Kůň, Ovce
Směr: Jih
Roční období: Léto, čas tepla, růstu a nejvíce horka
Klima: Horké
Feng Shui krajina: Špičatá hora
Feng Shui tvar budovy: Ostrá špičatá střecha
Feng Shui místnost: Obývací pokoj
Feng Shui objekty: Jakýkoliv druh světelného zařízení, včetně elektrických světel a lamp, svíček, olejových lamp, přírodního světla, nebo krbu. Divoká zvířata, domácí zvířata, a časti zvířat jako kožešiny, peří, vlna nebo kosti, také reprezentují osobnost v Ohni.
Symbol: Červený Fénix
Feng Shui láska: Chcete ve Vašich vztazích přesně to, co reprezentuje oheň, vášeň, vzrušení a akci. Ujistěte se, že umístníte červené věci ve Vašem rohu lásky (úplně napravo od vstupu do místnosti). Pokud nemáte krb, ideální pro Váš roh lásky budou taky svícny s červenými svíčkami.

Feng Shui Země
Ve Feng Shui jste osobností Země. Osobnostní rysy, které představují Zem, jsou stabilita, praktičnost, spolehlivost, pracovitost, empatie, upřímnost a prozíravost. Pocity a vlastnosti osobnosti Země jsou zamyšlenost, strach, ohleduplnost, instinktivní povědomí a reflexe. Osobnost Země si cení přátelství a je známá starostlivostí o ně. Ve Feng Shui milujete komfort, útulný pokoj s tlustými koberci, plný nábytek a ozdobné dekorace. Ale můžete mít tendenci shromažďovat příliš mnoho předmětů a vytvořit tak nepořádek. Když jste v nerovnováze, nezačínejte se sbíráním a shromažďováním věcí. Nesnažte se získat pocit bezpečí tím, že se obklopíte těmito věcmi.

Cesty k úspěchu
Vaši výzvou je ctít a sdílet Vaši sympatickou povahu a empatické zkušenosti s ostatními. Ale měli byste se naučit, jak to udělat s jasnými hranicemi. Když se snažíte udržovat rovnováhu, starejte se především o sebe, nejen o ostatní. Uspět Vám pomůže meditace a to, že posilníte sami sebe fyzicky, psychicky i duchovně. Silný element Země Vám pomůže přijímat různé životní situace a rozšířit Váš okruh znalostí.

Rysy osobnosti Země
Emoce: Sympatie
Planeta: Saturn
Čínská znamení: Všech dvanáct znamení jsou z elementu Země
Směr: Střed
Roční období: Posledních 18 dní z každého ročního období, protože to jsou dny přechodu
Klima: Vlhké
Feng Shui krajina: Malá hora s plochým vrcholem
Feng Shui tvar budovy: Plochá střecha na vrcholu čtvercového nebo obdélníkového domu
Feng Shui místnost: Jídelna
Feng Shui objekty: Všechny druhy keramiky, nádob a váz, stejně jako keramické kousky a hliněné doplňky. Vizuální umění, které znázorňuje zemitou krajinu, jako jsou pole a přírodní prostředí reprezentující zemi, tak jako žluté, okrové a zlaté barvy.
Feng Shui symbol: Černo bílý jing-jang symbol
Feng Shui láska: Ve Vašich vztazích chcete to, co reprezentuje Zemi, bezpečnost, komfort a stabilitu. Použijte útulné textury a tkaniny na Vaši postel. Ve Vaší ložnici se bude taky ideálně vynímat pěkný tlustý plyšový koberec. Zlatá barva je pro Vás šťastná, proto umístěte zlaté předměty do Vašeho rohu lásky (úplně napravo od vstupu do místnosti). Pro Váš roh lásky jsou taky ideální čiré voskové svíčky.

Feng Shui Kov
Ve Feng Shui jste osobností Kovu. Osobnostní rysy, které představují Kov, zahrnují sílu, nezávislost, zaměřenost, intenzitu, spravedlnost, plynulost řeči. Běžné pocity a vlastnosti, které představují osobnost Kov, jsou vděčnost, nejistota, neschopnost dosáhnout rodičovské očekávání, nebo nedostatek důvěry. Tato osobnost je velmi odhodlaná a mocná, s tendencí zachovat pokoj a zdrženlivost. Snažte se o vytvoření pořadí ve Vašem prostředí. Pokoj, který je uklizený a uspořádaný, je pro Vás nejlepší. Preferujete čistotu, minimalistický dizajn, a nemáte rádi zbytečnosti a přezdobené ozdůbky. Uspořádaní, které plní hlavně svou funkci je pro Vás perfektní.

Cesty k úspěchu
Pro Vás je výzvou naučit se, jak vyjádřit žal a následně najít útěchu. Úspěch se dostaví, pokud budete méně tvrdohlavý, akceptujete dějící se změny a necháte minulost plynout.

Rysy osobnosti Kovu
Emoce: Vděčnost, když jste vyrovnaný, nejistota a smutek, když nejste
Planeta: Venuše
Čínská znamení: Opice, Kohout, Pes
Směr: Západ
Roční období: Podzim, čas sklizně s kovovou kosou, dokončení práce a začátek odpočinku
Klima: Suché
Feng Shui krajina: Krásna hora s jemně zatočeným vrcholem
Feng Shui tvar budovy: Klenutá střecha nebo oblouk
Feng Shui místnost: Ložnice
Feng Shui objekty: Sochy z kovových rud, skály, krystaly, a polodrahé a drahé kameny patří také k elementu Kovu. Vizuální umění, které je převážně bíle, stříbrné nebo světlých pastelových barev.
Symbol: Bílý tygr
Feng Shui láska: Ve svých vztazích potřebujete přesně to, co reprezentuje Kov, jasnost, preciznost, a zaměření se na společné cíle. Ujistěte se, že Váš roh lásky (úplně napravo od vstupu do místnosti) je úplně čistý. Vaše ložnice by měla být bez zbytečností a ideální jsou pro Vás kovové svícny s bílými svíčkami.

Feng Shui Dřevo
Jste osobností Dřeva. Zvláštní znaky této osobnosti jsou dobré rozhodovací schopnosti, idealismus, představivost, soucit, schopnost vytvořit změnu. Častokrát podnikáte odvážné kroky a jste to vy, kdo iniciuje nové projekty. Dokážete se soustředit, být aktivní a hnát se za svým cílem. Běžné pocity a vlastnosti osobnosti Dřeva jsou laskavost, pocit napětí, kritizování sebe i ostatních, pocit beznaděje, lítosti a potlačování zlosti, která vede k zmaření náklonnosti. Pocity růstu a rozpínaní se, které ve Feng shui pocházejí z místnosti plné svěžích rostlin a čerstvých květin, jsou pro Vás velmi dobré. Přidání rostlin nebo květin do Vašeho domova nebo kanceláře bude znamenat štěstí.

Cesty k úspěchu
Je pro Vás výzvou se naučit, jak proměnit hněv na laskavost, zatím co děláte práci, která bude prospěšná hlavně pro druhé. Uspějete jako lídr a tím, že budete vyjadřovat svůj idealismus.

Rysy osobnosti Dřeva
Emoce: hněv
Planeta: Jupiter
Čínská znamení: Tygr, Zajíc, Drak
Směr: Východ
Roční období: Jaro, čas na sazení semínek, nový růst a nový začátek
Klima: Větrné
Feng Shui krajina: Hora s výrazně zaobleným vrcholem
Feng Shui tvar budovy: Válcová struktura, jako popelnice
Feng Shui místnost: Kuchyně, protože dřevo nasytí oheň při vaření
Feng Shui objekty: Nábytek a doplňky vyrobené ze dřeva, dřevěné obložení a obklady, dřevěné podlahy a střešní krytiny a textilie vyrobené z přírodních vláken, jako je bavlna, konopí a hedvábí. Dřevo taky reprezentují čalouněné textilie a nástěnné koberce s květinovým vzorem, vnitřní i venkovní rostliny, jemné a umělé květiny. Vizuální umění, které znázorňuje krajinky, zahrady, rostliny, stromy a květy, symbolizuje osobnost Dřeva stejně tak, jak zelené a modré barvy, včetně tyrkysové.
Feng Shui symbol: Blankytný drak
Feng Shui láska: Potřebujete ve Vašich vztazích to, co přesně Dřevo reprezentuje, rast, rozpínaní a dobrodružství. Ujistěte se, že umístníte zdravou rostlinu nebo svěží květinu do Vašeho rohu lásky (úplně napravo od vstupu do místnosti). Ideálních je pro Vás taky pár svícnu se zelenými svíčkami.
/zdroj: http://www.cinskehoroskopy.cz/
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one