Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 59%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 5%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
images-zvěrokruh-čína.jpg
JAK SE ZAMILOVÁVAJÍ ZNAMENÍ HOROSKOPUhoroskopKaždý člověk se narodil za určitého postavení hvězd. Mnozí věří, že žijeme, pracujeme a také milujeme pod jejich vlivem…BERAN
Beran se zamilovává klidně.Je to ten vzácný případ, kdy beran odloží svůj ohnivý temperament a sedí klidně na břehu řeky se stéblem trávy v zubech, dokud proud plynoucí kolem neodnese mrtvoly všech jeho soupeřů. Poté se Beran pomalu zvedne, lenivě dojde k objektu své vášně a nedbale pronese: „Vezmeme se“.


BÝK

Býk se zamilovává zuřivě. Objekt lásky musí Býkovi patřit úplně – se všemi náležitostmi a kreditkami. Protože jinak…. ne, to radši nechtějte vědět! Býkova vášeň žije podle zákonů Andersenovy malé loupežnice: „Přikážu, aby ti nařezali karabáčem a hned si mě zamiluješ, drahoušku!“ Zamiluješ a basta! Takže Býci vždy dosahují vzájemné lásky (jinak je to děs, opravdu děs). A když se někdo náhodou rozhodne Býka opustit, pak jenom po špičkách, pod příkrovem noci a v tom, co má zrovna na sobě.


zamilovani

BLÍŽENCI

Blíženci se zamilovávají upřímě. A navždycky. „Navždycky“ trvá přibližně půl roku a objekty upřímné lásky mohou být třeba i dva. Ale oba jsou stejně upřímně milovány. Pro Blížence je naprosto normální po ránu usedavě plakat pro věčnou lásku č. 1 a večer si podřezávat žíly kvůli věčné lásce č. 2. Přičemž je jeho hoře v obou případech zcela ryzí. A ten, kdo to nechápe, je… Vodnář.


RAK

Zamilovává se opatrně. Leze v kruhu, nepřibližuje se a opatrně louská klepety: „Co když to není ta pravá?“, „Co když si s ním zadám a ukáže se, že to není On?“ Objekt račí lásky sledování těchto okružních přesunů po břiše vyčerpává mnohem víc než úplně, takže pravděpodobnost nějakého románku závisí na trpělivosti vyvoleného (vyvolené). Ovšem těm zvláště trpělivým se dostane odměny, protože zamilovaný Rak klade své lásce k nohám celý svět. Proces kladení světa k nohám milované bytosti probíhá podle obvyklého schématu: „ A nebude se jí tenhle svět zdát nudný?“, „Nepotřebuje snad k životu chlór místo kyslíku, nemám hledat jiný svět?“… a tak to jde po celá léta…


LEV

Lev se zamilovává nechtěně. Chápe, že je to zdraví prospěšné, avšak moderní společnost dává oběma zamilovaným stejná práva. A Lev absolutně nechápe, jak by mohl mít stejná práva s těmi nicotnými stvořeními. Na druhé straně, pokud zazní kouzelná věta „Tak ty budeš nahoře“ (nikoli pouze v sexuálním kontextu), Lev vás automaticky přijme do smečky, což vám garantuje chutná jatýrka a jiné dobrůtky. Neboť Lvi jsou zpravidla opravdu skvělí až k nesnesení.


PANNA

Zamiluje se jakoby to bylo poprvé a naposledy. Zamilovaná Panna dává objektu své vášně do neomezeného užívání ruce, srdce, přátele, děti z prvního manželství a vzdálenou tetu z Ostravy. Na nesmělý dotaz. „A proč ta vzdálená teta?“ zamilovaná, ale stále ještě rozumové úvahy schopná Panna odvětí, že v domácnosti se už přiházely lecjaké věci. Když se objekt lásky náhle vypaří, Panna bude smířeně několik let strádat a čekat, zda si to objekt nerozmyslí. A jen tak mimochodem – rozmyslet si to a vrátit se k Panně je správné řešení.


VÁHY

Váhy se zamilují z lásky k umění. Protože zamilovaný román – to je tak pěkné. A romantický příběh, to už je přímo vrchol blaha. Váhy budou o objekt lásky pěkně pečovat, budou se s ním pěkně milovat a pěkně ho v noci opustí navždy. Potom se zase pěkně vrátí. Zkrátka ho utrápí až do bledosti a zasmušilé tváře. Ale rozhodně ne ve zlém. Jen – že ten život je tak krátký a vyzkoušet se má všechno. Vždyť všechno je to tak pěkné…


ŠTÍR

Štír se zamiluje o polední přestávce. Mezi hodinou angličtiny a dramatickým kroužkem. Krom toho se Štír zamilovává velmi sofistikovaně: rychlý výběr oběti, přesně mířená rána do srdce a už se oběť svíjí v agónii a žadoní: „Tak si mě vem!“ Štír se jí radostně zmocní, políbí ji na pupík a utíká na jógu.


STŘELEC

Střelec se nejradši ze všeho nezamilovává vůbec. Protože Všechno Špatně Dopadne. Všechno dopadne moc špatně, jako vždycky. Pokud se snad Střelec přece jen doopravdy zamiluje, bude neustále bystře naslouchat: už je všechno špatně? Nebo zatím je všechno ještě v pohodě? Možná, že přece jen ne… panebože! Když se však Střelci podaří zbavit se věčného přenášení minulých špatných zkušeností na nového vyvoleného (vyvolenou), budou všechna ostatní znamení jen zasmušile a se závistí pokuřovat někde v koutě.


KOZOROH

Zamilovává se racionálně. Žádné takové ty nesmysly – jako když hrom udeří, motýlci v břiše, srdce v plemenech. Kozoroh ví, že motýlci v břiše se příčí člověčí fyziologii a než se našinec zamiluje, musí si řádně prostudovat takticko-technické charakteristiky nenadálé vášně. Velkou chybou je domnívat se, že Kozoroh je býložravec. Kdepak. Sedí na větvi jako jaguár a je schopen kořist pozorovat celé roky. Následuje jediný přesný skok a už tu oběť leží zbavena posledního kousku prádla a šeptá: „Já tě taky miluju“.


VODNÁŘ

Vodnáři se zamilovávají správně. Všechna ostatní znamení nahlížejí zamilovanost asi takhle: „Já tě miluju, takže jsi mi povinován svým časem, pozorností, peněženkou i vším ostatním, co máš“. Vodnář má zato, že když se do někoho zamiluje, musí o něj pečovat. Je nadán fantastickým darem – i když je vztah v tom nejvášnivějším rozpuku, neurazí se, když mu drahá polovice celých čtyřicet minut nezavolá. A na pozdní příchody reaguje Vodnář přibližně takhle: „Zítra toho zase budeš mít tolik? Tak si s sebou vem tyhle chleby se sýrem“. A ty chleby jsou skutečně se sýrem a ne s tím, co mu přišlo pod ruku.


RYBY

Ryby se zamilovávají klasicky. Podle přísných zákonů zamilovaných románů. To znamená vášeň, hormony, rozervané košile, štěstí, bolest a sople u nosu. Důležité: objekt zamilovanosti musí být mimořádně těžko dostupný – například žít v jiném městě, ještě lépe v jiném státě a ideálně – letět s výzkumným posláním na Mars. Ryba musí strádat a překonávat překážky, jinak nemá žádný smysl pohybovat žábrami. Po vztahu s Rybou zůstává spálená pustina pokrytá silnou vrstvou bezbarvého popela. A jenom krvavé sople poletují jako červené balónky někde na oběžné dráze Phobosu.
http://www.zdravi4u.cz/
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one