Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 58%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 4%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
images-astro4.jpg
ROK 2016 - HOROSKOPY

-jaký bude?
-co nám všem přinese?
-jaké dispozice bude mít?

VE VŠEOBECNÉM POJETÍ ROK 2016
Divoký, dynamický, neklidný a lehce stresující. Přesně takový může rok 2016 být. Nebojte se kousku temnoty, který s sebou rok 2016 tajně přináší. Naopak – využijte ji k přehodnocení vlastních plánů a postupů, jak dosáhnout vašich cílů. Je možné, že budete nuceni přehodnotit vše, čeho jste dosáhli, čeho jste chtěli dosáhnout, koho jste potkali, nebo měli potkat a to dost možná od základů vaší existence až doposud.Bude to sice složité, ale věřte, že péče a veškerá snaha, kterou tomu věnujete, se vám už na konci roku 2016 začne vracet.

PRÁCE A KARIÉRA
Celkově bude rok 2016 rokem plným zlepšení a rozvoje vašeho vlastního já. Rychlé tempo, které bude po celý rok 2016 citelné na každém kroku, vás neunaví, ale nabije novou silou, kterou tolik potřebujete k tomu, abyste se odhodlali ke krokům, které vás posunou blíže k naplnění vašich krátkodobých, ale i dlouhodobých cílů. Nebojte se vašim nadřízeným ukázat vaše schopnosti, a pokud jste si vašim nápadem jistí, nenechte si ho rozmluvit a jděte si za jeho úspěšným dotažením do konce. Pokud byste polevili, mohlo by se stát, že by vašeho zaváhání mohl využít někdo jiný k vlastnímu prospěchu.
Jděte si za přesně stanovenými cíli a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat.

VZTAHY A LÁSKA
Plánování a rozvržení každodenního života bude nezbytné i v oblastech lásky.
Dynamika a vášeň, kterou s sebou rok 2016 přináší, rozproudí krev každému. Pokud jste bez partnera, vyrazte ven a přestaňte se schovávat před láskou, která na vás čeká. Vzduch je přímo nabitý všudypřítomnou touhou po nalezení toho pravého člověka na společnou cestu životem. Ani partnerství a manželství se vášeň nevyhne. Snažte se ji využít k utvrzení vašeho vztahu a posunutí zase o kousek dál. Buďte odvážní, a nebojte se experimentovat.
V roce 2016 platí jedna obecná rada napříč všemi znameními zvěrokruhu. Buďte trpěliví, a naplněni až po okraj optimismem. Snažte se vytěžit z každé situace to nejlepší, co skrývá, a nenechte se ničím odradit!
Vše, co se vám podaří v roce 2016 dosáhnout, vám bude k užitku ještě mnoho dalších let.


JAK TO MAJÍ JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

BERAN
Rok 2016 vám přináší doslova přívaly energie, která vás prostoupí skrz na skrz. Něco takového samozřejmě nemůže zůstat bez následků. Naštěstí pro vás, bude vše, čeho díky nabité energii a síle dosáhnete, velmi dobré, a přinese vám to pocit spokojenosti, ať už v životě osobním, nebo pracovním. Po celý rok 2016 budete zdrojem energie nejen sami pro sebe, ale také pro lidi, kteří vás obklopují. Pozitivní náboj, který jim můžete předat, dokáže upevnit vztahy a roztopit ledy, které tu byly už celá léta.
KARIÉRA
Energie, kterou vás rok 2016 naplňuje až po okraj, vám přinese nový a neotřelý pohled na vše, co se kolem vás děje. To vám pomůže nahlížet na různé věci znovu a jinak a otevře vám to nepoznané obzory. Díky tomu budete schopni nalézt nová řešení, nové postupy ale také nové vylepšení. Budete originální a díky tomu si vás rychle všimnou vaši nadřízení, kteří vaši nápaditost velice ocení. Rok 2016 je úžasnou příležitostí k rozvinutí vašich schopností, dovedností a znalostí. Zapracujte na sobě a uvidíte, že v druhé polovině roku pocítíte velké rozdíly v tom, jak vás vnímají ostatní.
LÁSKA
Rok 2016 ukončí samotu těm, kteří jsou připravení na vážný vztah, přinese velké množství příležitostí a zábavy pro ty, kteří zatím nic stálého nehledají a upevní vztahy těm, kteří jsou zamilovaní. První polovina roku bude přát vztahům nejkrásnějším. V tomto období se vám bude nejlépe dařit po stránce milostné. Hledejte a naleznete. Dejte příležitost a budete objeveni. Milujte a budete milováni. Nikdy nebylo snazší najít partnera, než právě v první polovině roku 2016! Druhá polovina roku přeje spíše vztahům pracovním a rodinným. Můžete se udobřit s někým, koho jste dlouho neviděli, stejně tak jako potkat nové přátele, a to klidně i na vašem pracovišti. Budete oblíbení a vyhledávaní společníci. Nebojte se konfrontace s nepřítelem, schůzky s významným obchodním partnerem, ani pohovoru na vaše vysněné místo. Hvězdy jsou vám nakloněny!
Co chystá v roce 2016 velké hvězdné kasino pro vaše ohnivé znamení? Nebeskou ruletou budou točit opět velmi významní hráči, z nichž někteří zamávají velkými překvapeními. Pozor zvláště na nevyzpytatelný Uran – jeho konjunkce s vaším Sluncem může probouzet až rebelantské choutky! Naštěstí nad vším bdí vzácný krupiér Saturn a ten zaostří váš smysl pro realitu. Vězte, že pro vás schová vždy nějaký ten žeton stability, budete ho potřebovat! Na rozdíl od roku 2015 vás totiž může šibalský Jupiter nutit více přehánět a pouštět se do různých činů tzv. hlavou proti zdi, jak máte ve svém erbu, tentokrát by ale způsob tohoto jednání nebyl až tak příznivý. Uznáte, že i bez role vítězících Orfeů lze dosáhnout pozoruhodných výsledků? Je dobré se občas zastavit a rozhlédnout se – a právě v tom se vítězi skutečně stanete.
Období, které se před vámi rozprostírá, vás obdarovává zvláštní aurou originality a do všech míst, kam vkročíte, šíříte do éteru charisma výjimečnosti. Jste zvyklí být číslem jedna, prosazovat se tam, kde považujete za důležité, a v případě potřeby není u vás problém odvrátit případný nežádoucí matchball. V tomto roce vám uranské světlo nabízí mnohé šance, aby vám vše šlo tak nějak lehčeji, a to hlavně díky skvělým nápadům a pohotovému jednání. Nelze však opomenout ani okouzlující Venuši, která vám, především na jaře, dodává svou přítomností nádhernou samozřejmost. Její konjunkce s velkým pozérem Uranem signalizuje až magnetickou přitažlivost, přičemž se můžete ocitnout v situacích plných překvapivých lákadel, až se vám z toho může zatočit hlava!
Především vy, zrozenci 3. dekády (11. 4. – 20. 4.), nebuďte příliš hrr, nepřehánějte to se slavnostmi života a neodmítejte chladnou dlaň Saturna na vašem rozpáleném čele. Ve druhé polovině roku to platí i pro 1. dekádu (21. 3. – 31. 3.) a 2. dekádu (1. 4. – 10. 4.), kdy pokušitel Jupiter láká svou výzvou – teď nebo nikdy – k požitkářskému sabatu Radosti. Moudrý Saturn svou příznivou vibrací radí spíše ke skromnosti a k tomu, abyste se zaměřili spíše na svůj vnitřní posun – na duchovnější a více filozofické obzory, na to, abyste odhodili svůj kult spěchu a soustředili se na hlubší otázky. Může se vám dařit ve vyšších studiích nebo v dokončování důležitých projektů, které mají návaznost například se zahraničím.
Zejména vám, zrozenci 2. dekády (1. 4. – 10. 4.), může Saturn svým trigonem poslat podporu nějaké významné osoby. Nenechte tohoto dobroděje kroužit jako ruletu nad Monte Carlem, využijte jeho signálů! Svým vlivem se připomíná i šedá eminence Pluto, nicméně klade určité podmínky a žádá, abyste nelpěli na některých zbytečnostech, které se sebou vláčíte jako kouli na noze. Především v oblasti povolání se s něčím nebo s někým z minulosti rozlučte, teprve pak se můžete odrazit od startovní čáry úspěchu k výšinám!/extra.czBÝK
Problémy, ohledně bydlení, které vás už delší dobu trápí, by měly být v průběhu roku 2016 vyřešeny. Nový nadhled, který díky roku 2016 získáte, vám přinese nové nápady a otevře nové obzory, které vás přivedou k řešení, které vás doposud nenapadlo. Nebojte se renovovat, a pusťte klidně i do větších oprav. Díky energii, kterou je rok 2016 nabitý, se vám podaří vše, na co sáhnete. Můžete zvážit koupi nového domu, stejně jako přestěhování do většího bytu. Není nic, co by vám stálo ve štěstí.
KARIÉRA
To největší, co vám rok 2016 přinese, je nenahraditelný pocit bezpečí, emocionálního klidu a věčného optimismu. Využijte toho a upevněte svoje postavení ve vašem zaměstnání jak jen je to nejvíce možné. Spřátelte se všemi, kteří by vám kdy mohli jít po krku, a nenechte nikoho na pochybách, že vy jste tím, kdo stojí za to, aby mu ostatní pomáhali stejně tak, jako ten, kdo všem vždy ochotně poradí a pomůže. Možná že letos neposkočíte o několik příček nahoru ve vaší kariéře, ale zajistíte si něco možná i důležitějšího – příjemné a přátelské pracovní prostředí.
LÁSKA
Rok 2016 je rozhodně vašim rokem. Plným lásky a naplnění. V první polovině roku se zaměřte na vztahy uvnitř vaší rodiny a mezi nejbližšími přáteli. Tito lidé vám poskytují to nejcennější, co v životě máte – pocit bezpečí a zázemí, které potřebujete. Vyřešte vše, co by mohlo být mráčkem na vašem jinak bezchybném, a poklidném vztahu, nebo soužití. Druhá polovina roku vám přinese lásku. Speciálně srpen bude mít takřka až erotický nádech! Vybírejte si dobře, protože k sobě budete přitahovat rozmanité typy partnerů. Bude mezi nimi i „ten pravý“, tak ať ho nepřehlédnete.
V roce 2016 vám, milí Býci, chystá velký planetární orchestr hodně příjemnou skladbu. Na rozdíl od minulého roku se neobjevuje už ani jediný otisk Saturnovy omezující stopy a taktovky se ujímá velkorysý Jupiter. Spolehněte se, že jeho hřmící fortissimo nepřeslechnete! Život vám chce nabídnout plnou náručí ty lepší stránky, což vám jako požitkářům a smyslníkům zvěrokruhu perfektně ladí do noty, přiznáváte? V nebeském chóru zní také příznivá trigonová etuda mocného Pluta, jež dává na vědomí, že projdete křtem úspěchů a to velmi zásadních a ovlivňujících váš další život. Neptunovy rytmy dosvědčují, že máte dostatek sil, abyste stvořili něco krásného a využili souzvuku tak význačných mistrů. Je nad Slunce jasné, že je vám nyní hvězdami dopřán větší bonus než většině ostatních znamení, važte si tohoto daru a patřičně ho využijte!
Jupiter i v tomto roce pokračuje svým pompézním rozmachem a má v plánu vás nabádat k co největší expanzi. Jste od přírody pohodáři, přátelští a i když někdy tvrdohlaví, váš sametově vřelý úsměv dokáže zrušit veškeré bariéry. Přičteme-li k tomu Jupiterovy hřejivé paprsky, nelze se s vámi tento rok cítit jinak než úžasně!
I vy se cítíte skvěle a především u vás, zrozenci 2. dekády (2. 5. – 11. 5.) a 3. dekády (12. 5. – 21. 5.), vzrůstá touha po zábavě, společenském životu, přátelských večírcích, milostném jiskření a taktéž po tvůrčím vyjádření. Jupiter je již od ledna tím správným hudebníkem, který rozehrává vaše pravé struny a rozevírá široké perspektivy plné nových jasů. Neptun je svým sextilem přínosem romantiky a ze znamení Ryb vás zaplavuje proudem intuitivních poznatků, přičemž se můžete obohatit o přátele a koníčky na zcela jiné úrovni než jste byli zvyklí doposud. Zjišťujete, že jste přitahováni různými uměleckými skupinami nebo například spiritistickými kroužky a spolupráce s kolektivem vás nebývale naplňuje. V tomto roce je rovněž vidět vysoká tendence k tomu, že můžete pomoci v nouzi některým ze svých přátel. Ohniskem roku je střed léta, kdy můžete mít pocit, že brouzdáte v příliš pohyblivých píscích, a mírně zapochybovat, zda máte pro různé věci ty pravé schopnosti. Pryč s pasivitou!
V případě, že z vašeho hlubokého podvědomí nevystoupí pohodlí a rezignace, je připravena mocná energie planety Pluto k tomu, aby vám stála v zádech jako anděl strážný a dávala vám sílu ke zrodu dalších plánů. Vaše myšlenky získávají obrovskou moc a schopnost ovlivňovat okolí, přičemž je odstartován proces uvědomění si, kdo vlastně jste. Vesmírný computer signalizuje, že významné impulsy mohou přiletět i z větších dálek nebo přičiněním cizinců, nicméně ať jde o jakoukoli formu, máte být katapultováni k vyššímu myšlení a nalezení pravých hodnot svého JÁ. S vesmírnými Guru, kteří vás v roce 2016 provází, můžete dokázat i nemožné!/extra.czBLÍŽENCI
Jste rádi pány svého života a nic se na tom nezmění ani v roce 2016. Rádi rozhodujete o tom, s kým se budete přátelit, stejně jako o tom, co budete dělat. Rok 2016 se vás bude snažit naučit být o něco méně kritičtí a o poznání více tolerantní. Nebuďte tak nároční. Mohli byste se připravit o spoustu zajímavých věcí, zážitků ale i lidí. Stejně tak se v roce 2016 snažte vyhýbat se konfliktům. Možná se vám v minulosti dařilo vybruslit z nich bez poskvrny, ale letos byste už takové štěstí mít nemuseli. Nový rok 2016 rozdal karty jinak, než jste zvyklí. Ukažte srdce velkého hráče a hrajte s osudem.
KARIÉRA
V roce 2016 budete lehce vmanévrováni do přehodnocení vašich schopností a kvalit. Neztrácejte na vašem sebevědomí a postavte se nové výzvě stejně hrdě, jako jiným v minulosti. Ale pozor! Nesnažte se být chytřejší, než váš nadřízený! Buďte opatrní, abyste na něj nepůsobili příliš sebejistě, možná až arogantně. Zkuste být skromnější, naučte se více naslouchat, nepodceňujte žádný, ani ten sebemenší úkol a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. Není vždycky nejdůležitější prosadit si za každou cenu vlastní názor. Někdy je lepší se částečně přizpůsobit a teprve až přijde správná chvíle, zazářit.
LÁSKA
Není snadné se vám zalíbit. V tomto směru se nic nezmění ani v roce 2016. Rádi se obklopujte inteligentními a zajímavými lidmi, kteří jsou zároveň vtipní a značně charismatičtí. Jste přesvědčeni, že to je také přesně to, co můžete na oplátku nabídnout vy jim. Jenže stejně jako lidé kolem vás, ani vy nejste bez chyb. Zapracujte na vašich vztazích a na pohledu na ostatní. Snažte se poodhalit sami před sebou kousek z vašeho vnitřního já, které určitě není tak dokonalé, jak byste si představovali. Možná s objevenou a přiznanou sebekritikou uvidíte i lidi z vašeho okolí v novém světle, které vám pomůže ke spoustě novým přátelstvím a možná i k lásce.
Nekonečná vesmírná kabala vám pro rok 2016 opět předkládá své obrazy k rozluštění. Saturnova skica naznačuje tíživé téma, které je nutno vyřešit a kterým je zlepšení synchronizace s vnějším světem. Je mnoho slov, přes které na sebe nevidíme, mnoho mlhy, jež nám kalí rozhled. Alchymista Neptun je v tomto přímo mistrem a svou neharmonickou kvadraturou svádí k zahleděnosti sama do sebe, zvýšené idealizaci a neschopnosti přijmout v realitě své okolí. Zcela jistě by se mu mohlo podařit přivést vás svou lstí k šachmatu, ale naštěstí je zde Uranova vibrace, která znamená šanci. Rovněž Jupiterovy šifry signují otevření cesty, která byla v minulém roce zablokována, nicméně v tomto roce bude změněn kurz. Vaším úkolem je zharmonizovat se s ostatními na vyšší mentální úrovni, což je koneckonců dáno vašemu znamení do erbu. Buďte architekti svého intelektu!
Jste znamením komunikace a vitálních schopností, a jak prozrazuje váš vládce Merkur, mohli byste pořádat ty nejskvělejší rétorické kurzy. Žonglování se slovíčky, živé vystupování a gestikulace, charisma mládí, jak by se s vámi mohl někdo nudit? I rok 2016 je charakteristický tím, že překypujete energií, kam vkročíte, je pohyb a ruch, přičemž spřádáte stále nové plány. Stáhnout závěsy ticha, to je pro vás science-fiction. Hned začátkem roku nabíráte obrátky tak silné, že hrozí riziko, abyste nenakladli na svá bedra víc, než unesete a místo nadšení nebyli pak zklamaní.
Blíženci 2. dekády (1. 6. – 11. 6.), napněte pořádně uši! Kvadratura Jupitera a Neptuna provází váš věčný klus a může vás svádět na špatnou trasu, pozor ať nejste v tom běhu příliš zaslepení svými potřebami. Taktéž nepřehlížejte ostatní, těžko pak rozeznáte, odkud vám může hrozit nebezpečí. Pod vlivem blazeovaného svůdce Neptuna lehce sednete někomu na lep a doplatíte na svůj idealismus. Saturn svým působením vypovídá rovněž o ztížené situaci ve spojitosti s veřejností, přičemž nejkritičtějším měsícem se jeví srpen. Lze předpokládat komplikace a zátěž od úřadů, záležitosti, které budete chtít mít brzy vyřízeny, budou naopak zpožďovány a to v mnoha případech zbytečnými nedorozuměními. Taktéž návštěvu u právníka či lékaře si naplánujte na jinou dobu. Žádné mračno však netrvá věčně a stejně tak i toto negativní období mizí ve viditelných závanech náhlých uranských změn. Díky harmonickému aspektu tohoto magnetického fenoménu přicházejí šance na obrat k lepšímu.
Zejména vy, zrozenci 3. dekády (12. 6. – 21. 6.), můžete zaznamenat překvapivý impuls a pomoc například z nějaké organizace, spolku nebo díky nově navázanému zajímavému přátelství. Taktéž internet a možná tak trochu náhodně nalezené správné webové stránky, jsou nečekaným přínosem. Navíc, milí Blíženci, vylepšuje ve druhé polovině roku svou reputaci Jupiter, který vám otevírá obzory pro harmonickou spolupráci s druhými, větší vzájemné pochopení a sdílené radosti života s ostatními. Navážete více kontaktů s lidmi, kteří mají společné zájmy a koníčky, na mnohé z vás čeká mimořádně šťastný milostný vztah. Uznejte, že k vám přece jen vesmír nezůstává skoupý, hodně štěstí!RAK
Rok 2016 vám přinese spoustu krásného, ale najdou se i věci, které možná úplně dobré nebudou. Drobné zdravotní problémy, se kterými už delší dobu válčíte, se bohužel můžou o něco více zhoršit. Všechno zlé je ale k něčemu dobré a tak neklesejte na mysli! Zdánlivé zlo, které vám váš zhoršující se zdravotní stav přinese, pro vás bude vlastně naopak východiskem ze svízelné situace. Dovede vás do rukou odborníků, kteří koncem roku 2016 konečně pohnou s vaším zdravotním stavem směrem k lepšímu. Řešení, se kterými přijdou, vás naplní optimismem a radostí. Útěchou vám může být fakt, že ve všem ostatním oblastech života na vás čekají jen samé dobré zprávy. Rok 2016 pro vás bude plný dobrodružství a výzev, které hravě a s vtipem zvládnete.
KARIÉRA
Veškeré snahy z předchozích let se hned začátkem roku 2016 začnou přeměňovat na úspěch. Ten se vás bude držet po celý rok 2016 a pokračovat bude dokonce i celým rokem 2017, na jehož konci budete na úplné špičce vašeho profesionálního snažení. Pamatujte, že ruku v ruce s úspěchem, jdou povinnosti a zodpovědnost. Tak také musíte ke všemu přistupovat. Nic není zadarmo a tak nečekejte, že všechno půjde samo. Buďte trpěliví, snaživí a vynalézaví. Věřte sami sobě, i vlastním schopnostem. Nebojte se přinést i nějakou menší oběť na oltář vašeho úspěchu. Vaše snaha bude oceněná nejen povšimnutím a pochvalou, ale také finančním ohodnocením.
LÁSKA
Pokud by Amor mohl držet ochrannou ruku jen nad jedním, jediným člověkem na zemi, pak byste to v roce 2016 byli určitě právě vy! Všechno, co vás omezovalo v navazování intimních vztahů, se rozplyne a zmizí. Budete se cítit být jistější a neohroženější. Vaše zdravé sebevědomí k vám přitáhne tolik lidí, že bude jen na vás, pro koho se rozhodnete. Kdo tedy bude vašim přítelem, koho občas jen rádi uvidíte, a koho budete milovat?
Také vašemu znamení otevírá rok 2016 hvězdné panoptikum, které vám pro svou košatost může možná připadat jako hlavolam, nicméně poselství v něm skrytá jsou nakonec nad slunce jasná.
Uran s Plutem pokračují ve svých zkouškách, které se jako korálky skládají na nitku osudu a předurčují váš další směr. Cítíte ty magnetické impulsy, které ve vás rozechvívají touhu po svobodě? Vaše potlačované pocity se derou na povrch, ano, je to velký záměr těchto planetárních mágů. Jemný a estétský Neptun vás svým trigonovým aspektem plně podporuje a našeptává, že pokud otevřete své srdce dokořán, objevíte nové krásy života. Náročný Jupiter, který v tomto roce přejde do znamení Vah, však pro vás má na rozdíl od minulého roku jeden úkol navíc – a to naučit se správně rozhodovat. Takže, milí Ráčci, žádné couvání, nenechte čidla přítomnosti zkratovat v kontaktu s minulostí!
Jste velmi citlivým znamením a vaše laskavost – to je prostor bez konce jak písek na pobřeží. Jste schopni nesmírných obětí pro své milované, a co se týče soucitu, mohli byste dělat výprodej. Pro tyto vlastnosti jste zbožňováni, což se vám v tomto roce často a v četných situacích potvrdí. Nepokazí to ani vaše proměny nálad, během kterých dokážete druhé odrovnat smíchem a jindy jsou vaše emoce jako stvořené pro filmy Alfreda Hitchcocka. Přející Neptun vám dává dar porozumění od ostatních, a to, že se do vás dokáží obdivuhodně vcítit, tak proč by se měli vašich splínů lekat?
Zejména vám, zrozenci 2. dekády (2. 7. – 12. 7.), je neobyčejně přáno v empatii a je běžné, že si s mnohými rozumíte i beze slov. Silné duchovní napojení je signalizováno ve spojitosti s lidmi ze vzdálených míst, také s osobami, jichž se týká vyšší vzdělání. Za nitky tahá však po celý rok také rebelantský Uran a ten se podepisuje na tom, že někdy se situace může pořádně vyhrotit.
Jeho nejoblíbenějším cílem je vaše kariéra a postavení ve společnosti, především 3. dekády Raků (13. 7. – 22. 7.) může jeho kvadratura zahřmět změnami. Ironie osudu je v tom, že ač jsou tyto změny pociťovány jako tenze, jsou naprosto nutné. Pokud cítíte, že vás něco dusí nebo jsou na vás kladeny vysoké nároky, braňte se a necouvejte, mohlo by vás to pak mrzet. Třeba byste pak zjistili, že se pod lavinou povinností, které na vás klade profesní život a společnost, tak nějak ztrácíte v oblasti rodiny. A takový život je pro vás, Ráčci, jako dům bez oken, přiznáváte? Pokud necítíte vnitřní klid a bezpečí, ztrácíte smysl života. Jupiter vás má na mušce, přičemž dokáže být hodně nenasytný a za jistých okolností může vyvolat také konflikt v rámci soudů či práva. Tento expandér po vás chce, abyste se uměli rozhodnout a hledali příčinu potíží, správně ji identifikovali a postavili se jí čelem. Pluto svou energií skrývanou pod mefistovskou maskou tomuto všemu přizvukuje a zatěžkávacími zkouškami chce transformovat vaše JÁ. Do jaké míry se mu to podaří, však záleží jen na vás./extra.cz


LEV
Celých osm měsíců z roku 2016 vás bude provázet Jupiter, který do vašeho života přinese štěstí a spokojenost. Budete spokojení, vyrovnaní a osud vám bude hrát do karet. Díky tomu, že podvědomě budete nahlížet na svět pozitivně a plní optimizmu, se vám podaří vše, na co sáhnete. Nebojte se nových výzev, stejně tak jako starých, nedořešených restů. Pokud budete mít pocit, že jste narazili na překážku, na chvíli se zastavte a snažte si ji představit ze všech stran. Řešení, které naleznete, vám pomůže v každé svízelné situaci, která by vás mohla potkat.
KARIÉRA
Jste skvělí, a i se tak cítíte. Váš dobrý pocit se odrazí ve všem, co budete v roce 2016 dělat. nebojte se pustit do větších projektů, nebo do složitějšího jednání s obchodním partnerem. Nesnažte se příliš o velké změny ve vašem profesním životě. Práce vám půjde od ruky a budete úspěšní, ale krok směrem k nové pozici by vám mohl dát skutečně zabrat. Pokud přijde pracovní postup sám od sebe, přijměte ho, ale pokud by vás měl stát velké úsilí, pak věřte, že podobné úsilí by vás mohlo stát i to, abyste si ho udrželi.
LÁSKA
Rok 2016 je ideálním obdobím k řešení rodinných problémů a nedorozumění. Snažte se rozlousknout veškerá možná místa sváru a uvést věci na pravou míru. Pokud už delší dobu toužíte po dětech, je rok 2016 tím pravým k projednání a zvážení rozšíření vaší rodiny. Váš vztah je ve výborné kondici a někdo další by ho mohl jedině obohatit. Pokud ještě hledáte, pak hledejte více v první polovině roku 2016. Hvězdy vám budou nakloněny a vy máte velkou šanci potkat někoho, kdo by rozhodně za potkání stál. A možná že nejenom za potkání…
Co chystají galaktičtí vládci v roce 2016 pro vás, chráněnce samotného Slunce, co se skrývá za vznosnou branou hvězdného koloritu a jaká poselství můžete spatřit v Perseidách? Magický Uran hlídající elektrokardiogram nebe signalizuje, že na grafech má každá hvězda odlišné písmo, nicméně přesto se shodují ve stejném výsledku – rok 2016 má být pro vás skvělý!
Čekají na vás překvapení a šance, díky nimž se vaše zlatá monstrance osobnosti ještě více rozzáří. Saturn svým trigonovým aspektem tiše přizvukuje a přispívá úspěchy, které se mají stát pevnými pilíři vašeho života. Jeho působení je sice plouživé jako dým z Kainova ohně, o to pak však trvalejší a cennější. Ve stínu nezůstává ani vizionářský Jupiter a ve srovnání s minulým rokem vás navíc obdarovává větší otevřeností ke svému okolí, také svrchovanou elegancí písma a slov, kdo by vám odolal? Par excelence, hvězda štěstí je tedy nad vámi, jen vztáhnout paži a rozevřít dlaň – máte ji mezi prsty.
O tomto roce lze bez nadsázky říct, že patříte mezi vyvolená znamení, která dostávají mimořádné požehnání hvězd a nejsou tolik zatížena dominancí těžších zkouškových vibrací. Neznamená to však, že vás vesmírní trubadúři připraví o dynamiku a obléknou vám uniformní šat šitý monotónní nití – naopak váš erb olemují krajkou úžasných změn a vzrušující pulzace! Je to rok, ve kterém na vás nejsou kladeny příliš velké nároky a požadavky, oplýváte zajímavými nápady i elánem, díky čemuž vám jde všechno hezky od ruky.
Prioritně u vás, zrozenci 2. dekády (3. 8. – 12. 8.), způsobuje moudrý Saturn svým harmonickým působením, že mnohem silněji než kdy předtím víte, co chcete, tudíž svou energii a síly investujete velmi efektivně. Je patrno hlubší soustředění se na nějakou vznešenou ideu, toužíte se vzdělávat, získávat nové obzory, obohacovat druhé svou kreativitou a čím dál hlouběji v sobě zakořeňujete nové zájmy. Velmi přínosný je také vliv Urana, který přináší nečekaně zajímavé kontakty s cizinou, nezvyklé projekty, šance díky širšímu využití internetu a také například exotické cesty. Na přelomu března a dubna vás navíc velmi příznivě podporují i Mars s Merkurem, takže máte zelenou pro uzavírání právních dohod nebo například vytvoření s.r.o. či akciovky. Pro důležitá ujednání nevolte květen, Venuše je v tomto čase poněkud umíněná a pokouší se s vámi hrát nepříjemné šachy. Její laskavost je ta tam, loví dlouhými prsty své figurky, aby vytáhla tvrdohlavou dámu z kamene a dala vám šach. Ale žádný strach, milí Lvíčci, její špatná nálada nepotrvá dlouho, v červnu už po ní nebude ani stopa.
Na podzim se, zejména zrozenci 1. dekády (23. 7. – 2. 8.) a 2. dekády (3. 8. – 12. 8.), těšte na pohlazení Jupitera, který hodlá významně obohatit vaši myšlenkovou sféru, do úst vám vkládá perly a zažehuje ve vás umělecký talent. Tvořte věci pro krásu, komunikujte, podepisujte smlouvy, vstupujte do manželství, splňte si, co vás napadá! Každopádně si vás vaše okolí více zamilovává, protože hudba vašich myšlenek a slov má zakončení, které vyvolává potlesk./extra.czPANNA
Rok 2016 vám může přinést spoustu zajímavých novinek. Největší novinkou může být pro vás řešení vaší bytové situace. Uran s Jupiterem vám z počátku roku pomohou se získáním hypotéky, nebo stavebního úvěru. Nic už vám nebude stát v cestě za lepším bydlením. Může se stát, že vás potká nečekané dědictví, výhra v loterii, nebo jiný, nečekaný přísun financí. Pořádně si rozmyslete, jak s nabytými prostředky naložíte. Spolu s penězi se mohou objevit také lidé, kteří vám budou závidět. Buďte obezřetní, abyste byli schopní mezi všemi, kdo vás obklopují, vybrat ty, kteří skutečně stojí za to, abyste jim věnovali vaši pozornost a neplýtvali jí na ty, kteří jsou falešní a čekají na první příležitost k tomu, aby vám ublížili.
KARIÉRA
Všechno, čeho se vám nepodařilo dosáhnout v minulém roce, se vám v roce 2016 bude dařit bez nějakého většího přičinění. Štěstěna si konečně našla cestu k vám. Vyhřívejte se na výsluní pozornosti a užívejte si úspěch, který se dostaví začátkem druhé poloviny roku. Vaše snahy z předchozích let nezůstaly nepovšimnuty. Koncem roku 2016 vás čeká veliká změna. Může jít o změnu pracovní pozice, stejně jako o změnu pracoviště. Nebojte se a přivítejte změny s otevřenou náručí. Bude se vám dařit víc než kdy dřív a budete konečně opravdu spokojení.
LÁSKA
Rok 2016 vám otevře dveře do světa. Podíváte se na místa, na která jste se už dlouho chtěli vydat. Splníte si své sny a jako bonus vám osud přihraje do cesty i lásku. Nenechte se zaskočit a buďte připraveni. Pokud byste tento vzácný moment promeškali a nechytili se příležitosti pevně a neochvějně, mohli byste toho ještě dlouhou dobu litovat. Vztahy poplují na poklidných vodách klidu a stereotypu, který v roce 2016 bude tím nejlepším, co byste si mohli přát. Může se stát, že se v létě 2016 nepohodnete s rodiči, nebo nějakým velmi blízkým rodinným příslušníkem. Spor bude bolestný a zbytečně únavně dlouhý. Na konci roku 2016 už by mělo být všechno v pořádku a čekají vás za odměnu klidné, rodinné Vánoce.
Velký dvanáctidílný lexikon otevírá svou zajímavou kapitolu také pro vás, moudré Panny, abyste jakožto Merkurovi svěřenci zalistovali v roce 2016, obohatili se o potřebné informace a případně dokázali vesmírným světlonošům, že umíte číst i mezi řádky.
Saturn s Neptunem si stejně jako minulý rok udržují svou negativní vibraci, takže se můžete chvílemi ocitat ve světě nereálných ideálů. Zjistíte, že Neptunovo opojné mystické víno je kalné. V tu chvíli je připraven i sobecký krasavec v lstivé zbroji – Saturn, aby si vyžádal daň. Buďte opatrní, chce všechno nebo nic! Naštěstí je vám v zádech i harmonická energie silného Pluta, která dokáže zázraky, společně se světlem štěstí od Jupitera. Jupiter chce v tomto roce dokončit to, co započal na konci minulého roku – splnit vaše velká přání a velkolepé cíle. Jeho konjunkce přináší skvostné příležitosti a vašim úkolem je nenechat si je utéct. Pamatujte, že takové příznivé období budete mít až za dalších dlouhých dvanáct let.
Začátek roku je pro vás velmi šťastným obdobím, a i když je Venuše první lednové týdny trochu nespokojená, nezpůsobuje žádné závažné potíže. Zřejmě se této bohyni požitků moc nezamlouvá, že zatím nedosahuje takové expanze, jakou si ve znamení Střelce představovala, ví ale, že to má na dosah. Za to váš vládce Merkur se umí otáčet! Mistrně dává do pohybu veškeré záležitosti, které dosud stagnovaly, a s brzkou podporou Pluta může odstartovat věci, které později velmi znatelně ovlivní váš život. Postupně si uvědomujete svou životní identitu, ale také své horší vlastnosti, můžete se dostat do kontaktu s velmi mocnými lidmi, kteří budou testovat, jak v důležitém klíčovém momentu obstojíte.
Především vy, zrozenci 2. dekády (2. 9. – 11. 9.), počítejte s větším nasazením sil. K testování a zkouškám se hlásí i přísný Saturn, který odvíjí vlákna z cívky času velmi zvolna a dává tušit, že nezvládnete možná všechno najednou, ale bude třeba postupovat krok za krokem. Každopádně se však rozvaha a trpělivost vyplatí mnohem více než přehnaný idealismus a euforie, do níž vás láká Neptun. Tento chytrý alchymista by vás mohl z původní atropinové nálady přivést k pořádnému zklamání, přičemž v první polovině roku se to může týkat především lásky a partnerských vztahů. Zapojte své vrozené perfektní pracovní schopnosti, abyste v omamném, cikádovém milostném chóru rozeznali možné intriky a falešné tóny! Na druhé straně máte v tomto roce vynikající podporu velkorysého Jupitera, který vám dává možnost velkého štěstí. Prozrazuje však, že je opravdu zapotřebí více odsunout radovánky a spíše se naplno věnovat svým cílům a prosazení toho, co si dlouho přejete. Máte šanci dočkat se uznání a také finančních úspěchů, šťastně dořešit staré problémy, dosáhnout lepšího postavení či úspěšně dokončit nebo navázat na vyšší vzdělání. Milé Panny, nepodceňujte toto vzácné období, kdy vám štědrý Jupiter může splnit sny a nabídnout to, v co jste ani nedoufali!/extra.czVÁHY
Uran, který se v roce 2016 podivuhodně odkloní od vlivu Saturnu a Jupitera, vám přinese hned několik velice příjemných překvapení a zážitků. Nikdy dřív jste nebyli tak společenští, jako tomu bude v roce 2016. Nejen, že budete sami společnost vyhledávat, účastnit se různých společenských akcí a možná je přímo i pořádat, ale také budete sami velmi vyhledávanými společníky. Budete originální, svěží, neotřelí a plní energie, která vás bude provázet celým rokem 2016, nejvíce pak koncem srpna a začátkem září.
KARIÉRA
Jste v kondici jako už dlouho ne. A to nejen fyzicky, ale hlavně psychicky, emocionálně a intelektuálně. Využijte vašeho potenciálu a rozvíjejte se! Nepřemýšleli jste někdy nad tím, že byste se vrátili do školy? Nebo se už nějakou dobu zajímáte o jazykové kurzy? Začněte se v roce 2016 vzdělávat a nebojte se ničeho. Pokud si vyberete obor, nebo zaměření, které vás bude bavit, půjde vám učení samo. Buďte otevření novým věcem a nebojte se udělat krok do neznáma. Vaše sebevzdělávání vám otevře nové obzory a cestu k lepšímu místu.
LÁSKA
Vliv odpoutaného Uranu na váš milostný život bude v průběhu roku 2016 nezanedbatelný. Vaše přátelské chování a charisma k vám bude přitahovat spousty lidí. Bude se vám dařit navazovat dlouhodobé a pevné přátelské vztahy, které jsou mnohdy důležitější než cokoliv jiného. A nezapomeňte, že tam kde je přátelství, často se může objevit i láska. Našlapujte opatrně, abyste si ji ještě přílišným spěcháním nevyplašili.
Také pro vás, estéti zvěrokruhu, je vesmírnými konstelacemi naplánován pro rok 2016 bohatý program. Eskapáda změn, které si vyžádají mnohé situace v tomto roce, vás má posunout kupředu, nenechte se tudíž zaskočit například nepředvídatelným Uranem – počítejte s ním, jen tak mu vytřete zrak! Navíc máte v zádech ochranné paprsky Saturna, který svým sextilovým aspektem trvá na tom, aby se vaše pozice nakonec upevňovaly a vynaložené úsilí přineslo patřičné ocenění.
Třešničkou na dortu je ovšem Jupiter, jenž se stává ve druhé polovině roku vaší největší okrasou. Zahaleni do jeho třpytivého roucha se stáváte skutečně neodolatelnými! Ve srovnání s minulým rokem chce tento dobroděj o moc víc dávat a umožňovat, aby věci pro vaše blaho a spokojenost vystoupily hezky na světlo. Pozvedněte zraky k oblakům – radost, štěstí a úspěch čekají na vás!
Jste plní laskavosti a neustále o něčem přemýšlíte, zároveň odmítáte všechno, co je neharmonické, agresivní a vulgární. Faktem je, že vaše znamení vychází z archetypu Apollóna, boha světla, lze se tedy divit, že chcete, aby byl svět plný záře? Ano, dokážete rozsvítit jakýkoliv prostor, do kterého vkročíte a v roce 2016 máte dáno do vínku plně touto svou podstatou excelovat. Expanzivní Jupiter vám dává obrovské možnosti vychutnávat radosti života a směruje vás, abyste se svou nonšalancí a grácií dobývali svět. Konjunkcí tohoto laskavého dobroděje dostáváte impuls k rozvoji svého potenciálu, k tomu abyste své nitro obohatili o ještě více krásna a mohli se dotknout svých snů. Jupiter kreslí spirálu úspěchů ve spolupráci s ostatními v oblastech spojených s estetikou, uměním, právem, politikou a také se vším, čímž zdokonalujete sebe sama.
Nejfavorizovanějším obdobím roku je měsíc září, kdy estétská Venuše obohatí Jupiterovo dílo svým vkusným rámem, máte se na co těšit, zejména vy, Váhy 1. dekády (23. 9. – 2. 10.) a 2. dekády (3. 10. – 12. 10.)! Po celý rok je vaším andělem strážným také moudrý a stabilizující Saturn, který má v úmyslu podtrhnout vaši důležitost ve vztahu s okolím a obdarovává vás velmi soustředěnou komunikací a seriózností, kterou zapůsobí veškerá vaše slova. E-maily, obchodní smlouvy, studium v zahraničí, jednání s autoritami na vyšších úřadech, to všechno je vaše parketa. Saturn netají ani možnost, že můžete zaujmout velmi zodpovědnou pozici vůči lidem okolo vás. V určitých fázích se samozřejmě setkáte i se situacemi, které přinášejí nepříjemné rozčarování a zkřížení plánů, poznáváte v tom rebelanta Urana? Pokouší vaše znamení už několikátý rok a jeho zálibou je provést v životě skutečné salto mortale.
Jeho galvanické jiskření můžete, zejména zrozenci 3. dekády (13. 10. – 23. 10.), pocítit nejčastěji na půdě dlouhodobých manželských vztahů. Taktéž velký vesmírný hráč Pluto vás patrně vykoupá ve zkouškách. Konfrontuje vás se vztahy k rodičům, partnerům nebo například i dětem a může změnit váš základní pohled na život./extra.czŠTÍR
Pro štíry přichystal rok 2016 klidnější období, než na jaké jsou zvyklí. Zdravotní problémy, které vás už delší dobu provázejí a obtěžují, se vyřeší a vy se budete cítit dobře, jako už dlouho ne. Celkový atmosféra kolem vás bude uvolněná a příjemná. Bezkonfliktní prostředí vám jedině prospěje a poklidné rodinné tempo vás lehce zpomalí a pomůže vám více a častěji relaxovat. Pokud jste rodiči, budou vám vaši potomci přinášet v roce 2016 jen radost. Jejich úspěchy vás naplní až po okraj hrdostí a nadšením. Jediné, na co byste si měli v roce 2016 dávat pozor, jsou unáhlená rozhodnutí. Předtím, než řeknete konečné slovo, pořádně a v klidu si vše rozmyslete.
KARIÉRA
Jupiter, který zůstane ve Štíru až do srpna 2016, přinese do vašeho života úspěch a peníze. Samozřejmě že nic není zadarmo a budete pro vaše pracovní úspěchy také něco udělat. Díky Jupiteru vám ale vše půjde lehce a s přehledem. Budete muset řešit i těžké a komplikované problémy, ale nadhled, který získáte už koncem roku 2015 a bude vás provázet až do února roku 2017, vám pomůže všechno zvládnout s elegancí vám vlastní. Nebojte se a dejte si klidně vyšší cíle, než jste zvyklí. Energie a prostoru na to máte víc než dost!
LÁSKA
Dlouhou dobu jste měli před očima vlčí mlhu, pro kterou jste lásku, ani kdyby si vám sedla na klín. Systém „pokus-omyl“ může být sice zajímavý, ale vy už sami vnitřně cítíte, že vás krátkodobé známosti spíše unavují, než naplňují. Začátek roku 2016 vám lásku ještě přímo nepřinese, ale potkáte někoho, kdo se z kraje může zdát jako jeden z mnoha, ale po čase, a to přibližně na konci roku 2016, pochopíte, že je pro vás více nenahraditelný, než jste si mysleli. Vztahy se upevnili a mají zelenou. Pokud jste v manželství nebo dlouhodobém partnerství, zakopejte všechny válečné sekery a zkuste se na sebe podívat stejně, jak jste se viděli na počátku vašeho vztahu.
Astrální energie splétají i v roce 2016 svůj velký mystický věnec, na jehož designu se skutečně podílejí esence vybrány z těch nejlepších. Pokud se vám v minulém roce rozbíjely mnohé dimenze vašeho snažení a měli jste pocit, že nelze dosáhnout ničeho kloudného, v tomto roce na pesimismus zapomeňte!
Rozdávačný Jupiter přidává dávku nadšení a šťastných rozhodnutí, a i když samozřejmě záleží na vaší pevné vůli, nevystavuje vás žádné tenzi. Neptun pokračuje ve svém plánu splnit vaše sny a jeho kouzelný trigon může přinášet až pohádkové šance – nejvzácnější poklady hledejte v komnatách umění a hlubokých inspirací. Pluto si taktéž udržuje svou pozitivní konstelaci a buďte si jistí, že svým působením ze znamení Kozoroha v něm získáváte toho nejlepšího ochránce. Tak co, opatrní Štíři, uznáváte, že není čeho se obávat?
Tento rok patříte mezi VIP dobrotivých hvězd, i když je ve vašem astrologickém genetickém kódu zašifrována určitá dávka komplikovanosti, nehodlají vás planetární vibrace zlobit nijak zvlášť nepříznivými vlivy. Vaším velkým darem je intenzita prožitku, fádnost a vlažnost, to je pro vás slovník cizích slov, po jejichž překladu nepátráte. Rok 2016 vás nabíjí opět silnou mysteriózností, kterou dokážete fascinovat ostatní a moudří fénixologové pro vás rozhodně nemusí hledat formuli, jak žít naplno. Energický Mars svou přítomností ve vašem znamení už od ledna vibruje pořádnými decibely aktivity a vězte, že se mu u vás líbí, hodlá si tedy pobýt! Vypadá to, že uzavřel pakt s blahodárným Jupiterem, který započal svůj příznivý vliv již v minulém roce a letos chce dokončit svou skicu úspěchu a štěstí.
Vaše nadšení, zejména u 2. dekády (3. 11. – 12. 11.) a 3. dekády (13. 11. – 22. 11.), vzbuzuje pozornost širokého okolí a je jen ve vašich rukou, jak daleko se nakonec dostanete. Prim hrají skupinové činnosti, sociální oblast a velmi příznivě mohou v této době zapůsobit na váš život přátelé. Mohou vás například pomoci uvést do nějaké komunity, jejíž náplň vás významně vnitřně obohatí a zjistíte, že se konečně splnilo vaše dlouhodobé přání.
Co se týče splnění snů, je zde také především přející Neptun a svým krásným trigonovým aspektem působí potěšení ve všem, co vás baví. Ať jde o koníčky, zájmovou činnost, užívání volných chvil se svými potomky, kreativitu či oblast milostných vztahů a sexuálního jiskření.
Ve všech těchto sférách je pro vás připraveno kouzelné ovzduší, vaše sondy se ponoří do hlubin a vaše smysly se budou rozplývat nad vůněmi dosud nepoznaných oblastí. Všechno vám najednou připadne zázračné! Pokud spojíte svou kreativitu s fantazií, můžete dosáhnout neuvěřitelných úspěchů na poli umění. Navíc nejste vystaveni žádnému tlaku, takže můžete nechat věci samovolně plynout, a co je vám nepříjemné, prostě vypustit. Vaše vládnoucí planeta Pluto vnáší do vašeho jednání i myšlení démonický projev a předurčuje vás k tomu, že můžete svým vyjádřením ovlivnit i masy lidí. Jste na cestě, která ve vašich myšlenkách zrodí velký plán, což určí zásadní směr vašeho dalšího života./extra.czSTŘELEC
Saturn, který se zlověstně vplížil do vašeho znamení, vám v roce 2016 nepřinese nic moc pěkného. Budete nuceni být více opatrní, než jste zvyklí. Nepodceňujte žádné zdravotní problémy a raději hned vyhledejte lékaře. Pravděpodobně nepůjde o nic vážného, ale je potřeba, abyste vašemu zdraví věnovali tolik potřebnou pozornost. Snažte se udržet si optimismus a nepropadat špatným náladám a rozpoložení. Pamatujte na to, že všechno zlé, je k něčemu dobré. Jakákoliv překážka vás v roce 2016 potká, vás posune dál. Sice budete muset vynaložit značné úsilí, abyste ji překonali, ale také díky ní získáte novou zkušenost, která se vám později bude hodit.
KARIÉRA
Složitá situace v práci vás donutí zamyslet se nad vaší kvalifikací. Díky problémům, které nastanou, budete nenásilně donuceni zvýšit si vzdělání, absolvovat nové kurzy, anebo se naučit nějaký nový cizí jazyk. Buďte rádi! Sami byste se k takovému kroku nikdy neodhodlali i přes to, že jste nad tím už delší dobu přemýšleli. Problémy se tak jak tak vyřeší a zvládnete vše urovnat, a ještě jako bonus získáte lepší vzdělání i úžasný pocit sami ze sebe. I když z počátku bude vše vypadat zle, neklesejte na mysli, nepropadejte panice a snažte se uchovat si sebevědomí a chladný rozum. Rok 2016, i přes jeho neveselý začátek a průběh, bude mít šťastné vyvrcholení koncem roku, kdy vaši snahu a práci ocení vaši nadřízení.
LÁSKA
Osud si s vámi po celý rok 2016 bude nehezky zahrávat. Berte vše jako zkoušku a věřte, že vše dobře skončí. Tím vším, co jste si prožili, a co si ještě musíte prožít, jste nabrali spousty zkušeností a nalezli nespočet řešení. Díky tomu můžete být přínosem někomu dalšímu, kdo si podobnými peripetiemi právě prochází. Z nezištné pomoci se nakonec může vyklubat pořádná láska.
Rok 2016 vás zve na centrifugu bohatých událostí, kde se jejich hlavní organizátoři doslova předhánějí o prestiž. Hyperaktivní Uran je výraznou hybnou silou a roztáčí ve vás ještě větší touhu po svobodě a nezávislosti. Nekonečný proud myšlenek a nápadů vás vrhá do světa neobvyklých schopností a setkání, pozor však na exotického a záhadného Neptuna, mohl by vás svou kvadraturou odvádět až příliš od reality.
Naštěstí, milí Střelci, je zde stále Saturn, takže existuje šance, že si přece jen případné výkyvy pohlídá, není lepšího dozorce! V tomto roce máte vysokou tendenci měnit některá svá zaměření, Jupiter působil v roce 2015 hlavně v oblasti kariéry, nyní se zaměřuje spíše na skupinové aktivity. Máte příležitost zkusit něco nového a vskutku by to mohlo být to pravé. Příležitost dvakrát neklepe, roztáhněte svá společenská křídla!
Jste nejoptimističtějším znamením zvěrokruhu, nadáni povznášejícími fantastickými výroky, úžasnou srdečností a zábavností takovou, že Etna vybuchuje při vašem smíchu. Ani tento rok z vás planetární souputníci nehodlají udělat škarohlídy, nezkazíte žádnou legraci a všem, kteří se ocitají ve vaší společnosti, je přímo skvěle. Vždyť u vaší kolébky stál samotný vládce bohů – Jupiter, mohl by snad někdo s vámi spojovat ponurost a nudu? Nicméně v první polovině roku expanzivní jupiterovy paprsky přinášejí mírné varování. Vaše nadšení může být až moc překotné a v oblastech, kde jste přece jen nespokojeni, chcete za každou cenu udělat průlom.
Především vy, Střelci 2. dekády (3. 12. – 12. 12.) a 3. dekády (13. 12. – 21. 12.), se více zamýšlíte nad otázkami sociálního postavení, povolání nebo například morálky v jednání lidí zastávajících funkci na úřadech či ve státních službách. Vaše upřímnost a otevřenost je až gigantická, pokuste se při tom všem raději zachovat opatrnost. Taktéž umírněný Saturn, který pokračuje ve své pouti vašim znamením, nabádá, abyste si toho na svá bedra nakonec nenabrali příliš a vašemu rozjetému vozu se pod neúměrnou tíhou nepochroumaly kolečka.
Na náladě vám však v žádném případě tyto výstrahy neuberou, hned při rozjezdu roku vás podporuje usměvavá Venuše a svůj vliv si drží kromě mírného zakolísání až do dubna. Tato jiskřivá kouzelnice lehce zvládá svými karetními triky i pastičky nastražené Neptunem, který láká, abyste se zbytečně moc stáhli a znejistěli. S jejím požehnáním můžete excelovat v duševních činnostech všech oborů, v tvůrčích činnostech, sportu i zábavě.
Nelení ani originální Uran a svým trigonovým aspektem přináší bezbřehou fantazii a možnosti, kde se nadchnete pro něco nového. Máte například tendenci zabrousit do technických sfér, a pozor, může to přijít znenadání! Od října se v tomto duchu přidává i váš vládce Jupiter a jako Diskobolos vypouští na oblohu svůj vycíděný disk mířící k úspěchům. Máte šanci stát se ještě více oblíbenými, okouzlovat a zabodovat ve společenských kruzích, vaše šípy si v roce 2016 razí přesnou cestu do terče! /extra.cz


KOZOROH
Rok 2016 vám přinese tolik vytoužený mír a klid. Přesně to je to pravé pro vás, po bouřlivějších dobách, které roku 2016 předcházeli. Odpočiňte si a naberte nové síly. Nabijte vaše tělo energií, která vás prostoupí tak moc, že ji budete předávat i všem ostatním. Nemusíte se ale bát, že by rok 2016 postrádal nějaké to vzrušení, nebo dynamiku. Příval elánu a energie ve vás znovu zažehne plamen, který vás nabudí k lepším výsledkům a vyšším cílům. Je jen na vás, jakým směrem se vydáte a za čím si budete stát. Úspěch je zaručený!
KARIÉRA
Jste naprosto v pohodě a úplně nad věcí. Jste si jistí sami sebou a vlastními schopnostmi. Jste zdravě přesvědčení o možnosti uspět a odhodlaní všeho dokázat. A to je přesně to, čeho se musíte po celou dobu roku 2016 pevně držet. Samozřejmě, že můžete rokem 2016 jen tak proplouvat a užívat si klid a mír, který vás obklopuje, a místy takřka až pohlcuje, ale zrovna tak se můžete zaměřit na to, čeho už jste chtěli delší dobu dosáhnout a z různých důvodů jste to třeba odkládali. Je jenom na vás, jakou cestu si zvolíte. Vaše pohoda a klid se tím nijak nezmění.
LÁSKA
Klid a pohoda, která vás obklopuje, vám otevírá nové možnosti k seznámení. Nic nehrotíte, nikam nespěcháte a rozhodně nemáte potřebu, že byste měli za každou cenu s někým být. A právě to k vám přitahuje ty správné, nekonfliktní a přirozené lidi. Nechte všemu volný průběh a uvidíte sami, jak všechno dopadne. Pokud jste ve vztahu, užívejte si znovuobjevení hodnot a věcí, které se vám na vašem protějšku tolik líbili. Čeká vás nádherné období plné lásky a pochopení. Pokud přemýšlíte o dětech, pak přišla nejlepší doba k tomu, abyste začali přírůstek do rodiny plánovat.
V tomto roce pro vás vesmírný orloj odbíjí nadějným poselstvím, jehož startovní úder byl dán již na konci minulého roku. S trigonovým aspektem Jupitera máte všechna esa v rukávu, tento úžasný rozšiřovatel obzorů způsobuje, že na co sáhnete, to se daří. Máte před sebou velké šance a velkorysé nabídky a i když máte tvrdou slupku, vlivem Neptuna přicházíte v některých situacích až k dojetí. Samozřejmě je nutné počítat i s tím, že se některé kolečko ve velkém stroji času může porouchat a trochu to zaskřípá. Zde se vlády ujímá Uran, nečekané se stává skutečností a jste vystaveni zkoušce v podobě problému, se kterým si neumíte okamžitě poradit. Přítomná konjunkce Pluta říká, abyste se co nejvíce zklidnili a šli ve věcech do hloubky. V tom je vaše síla úspěchu! Věřte, že Pluto má dlouhé prsty, dokáže bezpečně sáhnout hluboko do ozubeného soukolí a nastavit správný běh.
V první polovině roku pokračuje ve svém příznivém působení Jupiter, který má za lubem vylákat vás z vod melancholie a svým třpytivým koloritem ve vás rozsvítit větší expanzivnost. Jste sice vytrvalí a jako kamzík, který trpělivě šplhá na vrchol hory, dokážete i vy pomalu a neochvějně stoupat stále k něčemu lepšímu, ovšem Jupiter tomu dokáže dát teď větší drive. Jeho záměr je přivést vás ke štěstí a úspěchu a odměnit vás, jak si zasloužíte.
Tento přívětivý mecenáš přeje hlavně vzdělávání a rozvíjení osobnosti, takže pokud, zejména vy, zrozenci 2. dekády (1. 1. – 10. 1.) a 3. dekády (11. 1. – 20. 1.), přemýšlíte nad studiem na vysoké škole, neváhejte a podejte si přihlášku. Štěstí vám může přinést také zahraničí, duchovní sféra nebo cestování. Již v lednu a únoru se rozhlíží moudrý Merkur ve vašem znamení, aby připravil plán šitý na míru, a ve společném objetí s mocným Plutem kyne osudovým rozhodnutím.
Milí Kozorozi, nikoliv tedy sisyfovská práce, všechno, co nyní ujednáte, promyslíte a podepíšete, ovlivní příznivě vaši další budoucnost! Démonický Pluto je nesmlouvavý, již dlouho vás vyzývá, abyste odkryli své hluboce zasuté potřeby, pustili je na světlo a dovolili jim žít. Jeho darem je pak neobyčejný vliv vaší osobnosti. Cesta k tomuto všemu samozřejmě není vystlána růžemi, rebelantský Uran nepřestává vystrkovat růžky a je stále připraven vypouštět bouřkové mraky. Vaše snahy se mohou dostat do rozporu například s rodinnými záležitostmi, s jinou autoritou v rodině jako třeba otcem, ve hře mohou být věci spojené s realitami, domem, pozemkem. Co se v tomto směru týče nejproblémovějšího období, dominuje měsíc říjen, kde je vidět nejvyšší tenze kvůli určitým rozhodnutím, zda například opustit rodný dům.
V poslední třetině roku se přidává svou nepříznivou kvadraturou také Jupiter, který má po své éře dobrých skutků nyní chuť trochu pozlobit nějakou tou překážkou. Přilévá do ohýnku hlavně 1. dekádě (22. 12. – 31. 12.) a 2. dekádě (1. 1. – 10. 1.) Kozorohů, přičemž se zaměřuje na duel tzv. kdo s koho, nejlépe na půdě povolání a společenského postavení. Jde o zkoušku, kdy musí osobní věci stranou, něco se může přitom rozbít, ale jak víte – střepy přinášejí štěstí! /extra.cz


VODNÁŘ
První polovina roku 2016 bude pro vás ve znamení útlumu. Saturn vás bez varování opouští a to s sebou přinese pocity frustrace a méněcennosti. Neklesejte na mysli, protože už v druhé polovině roku se Saturn vrátí a vám se opět ve všem začne postupně dařit. S vědomím toho, že vás sice čeká horší období, ale že nebude trvat dlouho, se vám podaří uchovat si zdraví rozum a chladné uvažování. Díky tomu se vyhnete vážnějším problémům a komplikacím, které by mohli přijít v případě, že byste si přestali věřit a začali vše vzdávat.
KARIÉRA
Smiřte se s tím, že se váš profesní růst v roce 2016 zastaví. Dobrá zpráva je, že se nic nezmění k horšímu. Prostě jenom všechno zůstane tak, jak to bylo doposud. Což je vzhledem k těžkému začátku roku 2016 vlastně dobrá zpráva. To ovšem neznamená, že byste se měli přestat snažit, nebo na půl roku přestat pro jistotu úplně chodit do práce. Naopak, budete se muset ještě víc zapřít a podávat výkony lepší, než kdy dřív. I přes to všechno budete v práci relativně spokojení. Vytrvejte, bude líp.
LÁSKA
Pokud jste ve vztahu, buďte rádi, že partnera máte. I přes tlak, který bude počátkem roku citelnější než kdy dřív, se snažte kontrolovat a nepodlehnout vašemu stresu. Váš partner si nezaslouží, abyste ho trestali za věci, které nezavinil. Raději se k němu přiviňte a nechte se ochraňovat, než abyste ho od sebe odháněli, a možná nakonec i odehnali. Ptejte se sami sebe, jestli je nutné, abyste své starosti přenášeli na partnera, nebo by bylo lepší je spolu sdílet. Nezadaní – nedívejte se na svět černě. Blízko vás může hořet silný oheň. Byla by škoda ho minout.
Z hvězdného éteru k vám pro rok 2016 letí poselství, které určitě s radostí uvítáte. Jsou to přísliby cesty ke svobodě a k životním změnám, jež mají díky Uranovi probíhat hladce a poskytovat patřičný prostor. Saturn rovněž pokračuje ve své štědrosti a hodlá se postarat o výsledky vašeho snažení, především v pracovní sféře máte předpoklad vzbudit pozornost těch, na kterých závisí váš postup.
Nejexcelentnější je pro vás druhá polovina roku, kdy velkorysý Jupiter posílá na pergamenu se zlatou pečetí nejcennější poselství – osobní štěstí a naplnění v životě. Mnohé se vám povede a myšlenky v tomto roce odpoutáte od problémů mnohem rychleji, objevíte možnosti, které dosud ležely netknuté. Avšak nic není zadarmo a vaším úkolem je využití všech sil k nalezení něčeho nového, co by dovolilo plně rozvinout vaše schopnosti a tvůrčí potenciál. Hodně štěstí!
Velcí planetární frekventanti si vás v roce 2016 zařazují mezi své oblíbence a oproti minulému roku vám dopřávají značné odlehčení, čímž trefují hřebík na hlavičku. Lehkost bytí, to je totiž vaše krédo, nic lepšího vás nemohlo potkat! Opět můžete s plnou intenzitou vyzařovat laskavost, bavit lidi kolem sebe a sršet originálními nápady. Jste nejlepšími znalci lidské povahy ze všech znamení a duševními démony rychlosti, není tedy divu, že dokážete přitahovat ostatní jako magnet. Vaší vládnoucí planetou je přece fascinující Uran, a i když není jeho náplní dělat z vás nějaké kybernetické hrdiny, hypnotický vliv vám přece jen připisuje.
Zejména vy, Vodnáři 2. dekády (1. 2. – 10. 2.) a 3. dekády (11. 2. – 20. 2.), dokážete letos svou komunikací a myšlenkovými pochody přímo okouzlovat. Inteligentní Merkur je vám hned od ledna příznivě nakloněn a hodlá až do března plnit rčení co slovo, to perla. Společně s Uranem dávají zelenou úspěšným domluvám a písemnostem, také nečekaným příležitostem, které jsou spojeny například s cestami. Nepředvídatelnost a příjemná překvapení, to je Uranův záměr. Pokojný Saturn totiž může nad vámi rozprostírat delší dobu klamnou fólii klidu a dávat pocit, že se nic neděje, ovšem přiletí záblesk Urana, a světe div se!
Čeká vás mnoho nových, zajímavých kontaktů, což ve druhé polovině roku potvrzuje i velkorysý Jupiter, který svým trigonovým aspektem dává příslib spojení i s hodně vzdálenými místy, cizí kulturou a filozofií. Mělo by se vám podařit zabezpečit si finanční situaci, což vyřeší mnohé zátěže z minulosti a také máte šanci potkat lidi, kteří vám mohou vyjít vstříc při realizaci vašich snů.
Díky esencím Jupitera se vám snáze rozšiřují obzory, zdokonalujete svůj duchovní růst, zajímáte se o umění z různých koutů světa, ale také shledáváte potřebu zdokonalit se ve výuce cizích jazyků. Váš vládce Uran bdí nad tím, abyste přemýšleli s elektrickou jasností a zrodily se ve vás průkopnické názory. Milí Vodnáři, jen tak dál ve stylu New Age! /extra.cz


RYBY
S troškou nadsázky se dá říct, že pro vás bude rok 2016 rokem přelomovým. Období chaosu nahradí jeho pravý opak. Čekají vás slunné dny s velkolepým programem. Na pořadu dne budou jednotlivé menší úspěchy, které se spojí v ucelený obraz vašeho šťastného období. Spojení Saturna s Uranem vybičuje vaše odhodlání na maximum. Pokud přemýšlíte nad změnou vzhledu, ať už je to nová barva, nový účes, nebo i něco radikálnějšího, jako je třeba odložení brýlí díky operaci očí, neváhejte. Hvězdy vám připravili ideální podmínky k vaší cestě za dokonalostí.
KARIÉRA
Dominantní Saturn dohlíží na bezproblémový chod vašeho kariérního života. Probudí ve vás mnohem víc cílevědomosti, a schopnosti učit se novým věcem, než kdykoliv předtím. Rok 2016 bude náročným rokem, protože budete postaveni před spoustu nových rozhodnutí. Vše hravě zvládnete, a pokud se budete řídit vlastním vnitřním hlasem, nemůžete se rozhodnout špatně. V kolektivu budete oblíbení a vaše schopnosti přesáhnou rámec vaší pracovní pozice. Vaši nadřízení tuto iniciativu celý rok po očku sledují, a na závěr roku 2016 se dočkáte velké a báječné změny.
LÁSKA
Vzhledem k programu, který pro vás hvězdy na rok 2016 přichystaly, nebude snadné najít si chvilku na vaši rodinu a přátele. O to složitější bude potkat nové lidi. Budete převážnou část roku trávit zavření v práci, na cestě za lepším postavením. A právě díky práci se objeví někdo, kdo vás zasáhne víc, než byste čekali. Nechte všemu volný průběh a nežeňte se do ničeho, co by vás zbytečně zdržovalo, nebo rozptylovalo. Tento pocit bude oboustranný. V druhé polovině roku 2016 se dostaví váš společný velký úspěch, který už možná oslavíte jako pár. Vztah si hýčkejte jako nejvzácnější květinu. Vaše rodina Vám bude oporou a přívětivým přístavem, do kterého se denně vracíte, abyste načerpali energii do dalšího dne./www.vestirna.com
Také vašemu znamení jsou pro rok 2016 ve velkém astrálním lexikonu připsány důležité kapitoly. Je zapotřebí v nich číst pomalu a soustředěně, abyste se nedostali, jak naznačuje velký učitel Saturn, do slepé uličky.
Váš vládce Neptun se tiše přimlouvá, nechce, abyste byli přetěžováni, a chce vám dát odpočinout ve vodách snění. Pozor ale na druhou stranu jeho lákavé mince – ponorem do přílišné pasivity může oslabovat vaši vůli. To však podráždí Jupitera! Neignorujte jeho pokračující aspekt opozice, který vyžaduje zatnout zuby a nevyhýbat se plnému nasazení, především v pracovních a partnerských vztazích. Ve srovnání s minulým rokem pak můžete zažít krásnou odměnu v podobě většího duševního uvolnění a navíc dáte zazářit Neptunovi jeho pravým světlem – vnitřním naplněním a spokojeností.
První polovina roku je pro vás, milé Rybky, tak trochu zkoušková a hodně záleží, jak se k určitým situacím postavíte. Dá se říct, že jste názorným příkladem paradoxu, takovou sirénou zvěrokruhu, která žije ve svém vlastním snovém světě. Vaše delikátnost, grácie a ochota oběti se střídá s pasivitou, což může mnohé kolem vás mást. Navzdory tomu disponujete myslí, která je spirituální jak svatá miska Grálu a vyzařujete zvláštní mystické teplo, což je letos vaší silnou berličkou. Jupiter totiž pro vaše znamení letos příliš nehřeje, tak se o své zahřátí musíte postarat sami.
Především pro vás, zrozenci 2. dekády (2. 3. – 11. 3.) a 3. dekády (12. 3. – 20. 3.), to může znamenat větší zátěž, protože jste najednou postaveni před situace, kdy musíte rozhodovat o tom, co se dříve tak nějak přirozeně vyřešilo samo. Větší nároky jsou kladeny na zodpovědnost v manželských a pracovních vztazích, taktéž ve směru k veřejnosti. K negativnímu vlivu Jupitera se přidává i přísný Saturn a společně vyžadují, abyste to nepřeháněli ve své sebelítosti, jestliže se vám do cesty postaví překážky. Hvězdy naznačují, že na jaře se chystá první vlna zkoušek, takže je nutné vzkřísit své sebevědomí a zabojovat s energií planety Mars, která se vyžívá v konfliktních atacích.
Milé Rybky, nenechte se spláchnout autoritami, jež chtějí vyvolat dojem, že spolkly všechnu moudrost světa. Pamatujte, že když se k tomu postavíte čelem, můžete počítat s pomocí významných vesmírných ochránců! Mocný Pluto je pevným zábradlím nad možnou propastí a hodlá posílit vaše JÁ, zregenerovat sebedůvěru, přičemž hlavním hnacím motorem může být aktivita v různých spolcích či angažování se v rozličných sociálních programech.
1. dekádě (21. 2. – 1. 3.) a 2. dekádě (2. 3. – 11. 3.) Ryb může být velkým přínosem esoterika nebo soustředění se na ty, kteří potřebují pomoc, například psychicky nemocní lidé, nebo osoby propadlé nějaké závislosti. Podstatné je, abyste i vy sami odbourali ze své osobnosti nezdravou přecitlivělost a naučili se zatnout zuby. Váš vládce Neptun je pak připraven splnit vám veškerá přání, hází svou láhev s poselstvím do oceánu a doufá, že ji neminete./www.extra.cz
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one