Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
VÝKLADY Z KARET
-emailem 1-3 A4 str./250,-
-emailem 3-6 A4 str./500,-

ANDĚLSKÁ numerologie
-emailem -rozbor /600,-

TERAPIE /500,- na hod.

SPIRIT očista a léčení duše
(21 denní změna vědomí,nevědomí)
4.800,-
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
Působení

Působení

planet+energií na nás
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety
Práce s energií

Práce s energií

Energetické

Energetické

spirituální karmické čištění
Láska všem

Láska všem

posílání energie lásky Zemi
Karuna-ki

Karuna-ki

hloubkové čištění negací i na dálku

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 59%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 5%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
JÁTRAstažený soubor.jpg
Příznaky signalizující problémy s játry

Játra jsou schopna dobře fungovat i na 20-30 %. Když tělo začne signalizovat problém s játry, je už skoro pozdě na zlepšení. Při špatné funkci dochází k emocionálnímu napětí, výbuchům, tvrdohlavosti, zbrklosti, ztřeštěnosti a puntičkářství. Oslabená játra vás vzbudí mezi jednou a třetí hodinou.
Zhorší se vám čich, máte migrény, hořkou chuť v ústech, závratě, oči jsou zarudlé a slzí, zrak oslabí, svědí pohlavní orgány a objevují se na nich vyrážky. Narušená energie jater a žlučníku se pozná i bolestmi kyčlí a krční páteře, kuřími oky. Psychicky se projevuje nerozhodností, nedostatkem odvahy, žárlivostí, agresivitou, nenávistí, velkou sebekontrolou a neschopností přijmout ostatní lidi.


CO MOHU PRO SVÁ
JÁTRA udělat hned:

Bylinky podporující játra

Nejznámnější a nejúčinnější bylinkou pro jater je ostropestřec mariánský, který podporuje růst nových jaterních buněk. Ostropestřec je také součástí výše zmiňovaného produktu Liver Aid.
Další bylinky vhodné pro regeneraci jater: smetanka, benedikt, měsíček, klanopraška
Bylinky s příznivými účinky na žlučník: smetanka, ostropestřec, benedikt, měsíček, svízel, řebříček, rozrazil

Co můžete pro svá játra udělat hned?

Doporučuje se zelená a modrá barva, vezměte si pro podporu jater a žlučníku tričko nebo prádlo těchto barev. Ve stravě se vzdejte jídel připravených na tuku, alkoholu, kávy, černého čaje, průmyslově připravených polotovarů se stabilizátory a konzervanty.
Naopak si dopřávejte jarní bylinky (hlavně hořké), pampeliškové a kopřivové lístky, zázvorový čaj, citrón, mořské řasy, kvašenou zeleninu. Dopřávejte si relax. Myšlenky a svoje důležité orgány zklidněte turistikou v přírodě.

JAK JÁTRA POSÍLIT:
Mezi skvělé podpůrné a léčivé bylinky při onemocnění jater jsou: zeměžluč, kořen pampelišky, ostropestřec mariánský, vlaštovičník, měsíček lékařský, kořen hořce žlutého. Tyto byliny užíváme buď jako odvar nebo si můžeme koupit homeopaticky zpracované tinktury.

Ostropestřec mariánský si můžeme pořídit ve formě oleje (lisovaného za studena ze semen), což považuji za unikátní lék.

Kořen hořce žlutého se užívá 2 x denně na špičku nože podrceného kořene, je to i naprosto spolehlivý prostředek při pálení žáhy.

Při krizi je výborné užívat 3 x denně odvar z kořene rybízu a to po dobu 14 dní a 2 x denně si dávat na oblast jater obklady z tvarohu smíchaného s rozdrcenou cibulí.
Velmi oblíbeným a účinným prostředkem je šťáva z hlávkového zelí, čerstvého nebo i kysaného. Převařením se ze zelí většina důležitých látek ztrácí, ale kysáním se výborně konzervují. Jaterní tkáň výborně posiluje a regeneruje černá ředkev. Také kroupy jsou přirozeným lékem na všechny jaterní potíže, proto by se měly často konzumovat.PÁR TIPU K PROČIŠTĚNÍ JATER:
Jaterní onemocnění vyžadují přísné dietní opatření

- žádné hovězí maso, uzeniny a jiné tučné masa
- kravské mléko ani jogurty, sýry
- všechny výrobky, které mléko obsahují
- smažené a pečené pokrmy
- alkohol a omezit chemické léky
Tyto pokyny je nutno přísně dodržovat.

Při jaterní očistě je dobré JÍST SYROVOU STRAVU A PÍT ŠŤÁVY a doplňovat je výše uvedenými BYLINNÝMI ČAJI či tinkturou. Celé tělo si jeden krát za den, nejlépe na večer omýt octovou vodou a následně si jej potřít rozkrojeným citronem. Třikrát týdně si můžeme dopřát ovesnou koupel. Připravíme si ji tak, že 1 kg ovesných otrub rozmícháme v kbelíku a směs přidáme do vody ve vaně. Koupeme se asi tak 20 minut. /www.celostnimedicina.cz
OČISTA JATER

Játra jsou druhým nejvíce zanášeným orgánem v našich tělech, mají na starosti čištění krve,
a pokud nepracují správně, nastává veliký problém v celém našem fyzickém těle, takže čistit
právě tento jedinečný orgán, je základem toho, aby nám tělo dobře pracovalo. Jde hlavně o
rozvádění živin krví a o samotné pročišťování krve, krevních destiček, plazmy a obojích krvinek.Původně jsem o tomto o
této věci napsat sama, ale náhodou (už víme, že náhody nejsou..) jsem objevila na netu tento velmi dobrý článek od paní
Jolany Breitenbacherové, takže i linkem uvádím níže.


Druhá očista jater – prevence ztučnění (steatózy) jater
Jolana Breitenbacherová


Slyšeli jste někdy o ztučnění neboli o steatóze jater? Pokud si myslíte, že ke ztučnění jater se můžou dopracovat jen alkoholici pilným pitím, jste na omylu. Jaterní steatóza je nejčastější metabolickou poruchou jater, která postihuje zejména dospělé ve středním věku a výše, ale v dnešní době bohužel stále častěji postihuje také mladé lidi.
Je to stav, kdy se přebytečné tukové kapénky hromadí v jaterních buňkách. Při dlouhodobém procesu ukládání tukových kapének v játrech dochází k poškození tkání a nakonec k selhání jaterních funkcí. Příčin zanášení jater je hned několik a se zdroji znečištění se setkáváme každý den. Málokdo ví, že ztučnění jater se může týkat každého, i těch, co alkoholu vůbec neholdují.

Žlučníkové kameny jsou těmi nejhrubšími nečistotami, které se v oblasti jater nacházejí, a mohou být odstraněny, jak už víme z článku Jak jsem si operovala žlučník, i bez operace. Ale očistná kůra za pomoci olivového oleje a grepu nebo citronu dokáže ještě mnohem víc. Touto metodou je možné velmi účinně odstranit také tukové kapénky a nánosy, které se v játrech hromadí a omezují jejich správnou funkčnost. Očistná kůra jater významně napomáhá celkové regeneraci jaterní tkáně.

Za hlavní příčiny poruch metabolismu jater a jejich ztučnění je všeobecně považován alkoholismus a neúměrně vysoký příjem potravy. Jenže tuto nemoc mohou vyvolat i faktory, které jsou denně přítomny v našem životě a kterých si ani nepovšimneme. V civilizovaných zemích dochází ke ztučnění jater nejčastěji z těchto příčin:
Špatná skladba potravy (nedostatek bílkovin, vlákniny a čerstvé enzymaticky bohaté potravy)
Nadměrný přísun tuků v potravě
Nadměrná spotřeba sacharidů (což nejsou jen cukry, ale také škroby)
Obezita
Časté a nadměrné pití alkoholu
Příjem průmyslové stravy obsahující konzervanty, umělá barviva a další přídatné látky
Časté užívání léků (antibiotika, kortikoidy, používané při léčbě astmatu, alergií a kožních onemocnění, salicyláty, nejčastěji přijímané ve formě tabletek proti bolesti a na snížení horečky)
A pozor – také prudké diety a hubnutí, kdy dochází k velkému odbourávání tukové tkáně!

Troufám si tvrdit, že při současném životním stylu má na steatózu jater zaděláno snad každý. Rychlé životní i pracovní tempo vyžaduje plné nasazení a my nemáme pořádně na nic čas. V obchodech saháme po prefabrikovaném jídle, které se dá hned konzumovat, večer si k tomu pustíme televizi a necháme se utvrdit reklamou, že to děláme správně a že jsme „cool“.Bolest a nemoc nám mnohdy signalizují, že je něco špatně, my jsme však zvyklí nepříjemné tělesné projevy potlačovat léky. Hledáme okamžitou úlevu, protože vypadnout z tempa není žádoucí. V naší společnosti se sluší spolknout prášek a být stále „aktivní“. A tak se příčiny neřeší a jeden problém se postupně nabaluje na druhý. Podle mého názoru životní styl založený na výše popsaných principech končí právě civilizačními chorobami, do kterých já osobně řadím i sníženou nebo nedostatečnou funkci jater.
Dobrá zpráva je, že snížená funkčnost jater způsobená jejich znečištěním, v pokročilejším stádiu pak jejich ztučněním, je reverzibilní – tedy vratný proces. Když přijmeme zásadní opatření, máme ještě šanci neblahý stav výrazně vylepšit.
K játrům se v průběhu našeho života chováme strašně. Když pomine období bujarých studentských večírků, přichází náročné období budování kariéry a zakládání rodiny. Na čas a životosprávu v tomto údobí moc nehledíme, poněvadž jsou důležitější věci. Uklidňujeme se, že si to všechno vynahradíme, jen co budeme mít čas. Když konečně máme nějaké volno, tak převážně jíme a spíme. Zajdeme na pivo, na dobrou večeři, uspořádáme zahradní grilovačku. Prostě odpočíváme. Život jde dál a s přibývajícími léty navštěvujeme stále více ordinací a bereme stále více léků. Čím více jsou játra zanesená odpadními látkami, tím nižší je jejich funkčnost. Čím nižší je jejich funkčnost, tím více zdravotních problémů máme. Málokoho však napadne, že to může mít souvislost právě s játry. Trápí nás třeba alergie, které jsme dosud neměli, kožní vyrážky, máme potíže se zažíváním, jsme stále unavení.

Jak se ztučnění (steatóza) projevuje?
Nemocní zpočátku nepociťují žádné potíže. Častěji se jedná o náhodný nález při předoperační přípravě nebo v průběhu sledování jiného onemocnění. Pokud se potíže projeví, souvisejí obvykle se zvětšením jater a zvýšením jejich hmotnosti (hmotnost jater se může zvýšit až 4×). Nemocný si stěžuje na tlak v břiše, pocity plnosti, únavnost, sníženou výkonnost, zažívací problémy. Jak taková nemocná játra vypadají, se můžete podívat například zde.
Nejčastější příznaky:
Pocity těžkosti a malátnosti
Tupý tlak v pravém podžebří, kdy cítíme svá vlastní játra
Zvětšení jater
Únava
Nadýmání
Poruchy vyprazdňování stolice (zácpa nebo průjem)
Pocity na zvracení

Pro ty, kdo jsou ochotni nějakou souvislost mezi zhoršením svého zdravotního stavu a játry připustit, mám skvělou zprávu: Naše játra mají úžasnou schopnost regenerace. Příroda to zařídila tak, že vysoká schopnost regenerace je přímo úměrná naší nedovtipnosti a času potřebnému k tomu, aby nám některé věci tak zvaně došly. Z toho vyplývá, že k ráznému vylepšení funkce jater můžeme přistoupit v každém věku a příroda nás vyslyší .
Jediný moment, kdy nás nevyslyší už nikdo, je stav, kdy v játrech došlo vlivem špatné životosprávy k nevratné přestavbě jaterní tkáně. Tyto změny se nazývají cirhóza a jsou bohužel nevratné.

Jak postupovat při podezření na steatózu?
Můžete se nechat odborně vyšetřit svým lékařem. Pokud chcete přistoupit k domácí léčbě, bude postup stejný, jako při léčbě žlučníkových kamenů. V krátkosti tuto „operaci“ zopakujeme:
Jeden den jíme jen ovoce
Následující den vypijeme dopoledne 1,5 l čerstvě vylisované šťávy z jablek a odpoledne pijeme už jen čistou vodu
O půl čtvrté odpoledne, nebo později, jak vám to bude vyhovovat, začneme s pitím Zaječické minerálky kvůli vyprázdnění. V případě, že se rozhodneme pro výplach střev, provedeme jej večer.
Těsně před spaním (přibližně ve 22 hodin) zalehneme do postele s horkým termoforem přiloženým na pravou stranu pod žebra a vypijeme očistnou emulzi z grepu a olivového oleje.
Ráno provedeme opět očistu střeva

Výsledky druhé očistné kůry jater, kterou jsem aplikovala sama na sobě:
Tentokrát jsem zůstala u očisty jednoduché, jednodenní.
Žádné další žlučníkové kameny už nevyšly. Je tedy pravděpodobné, že předchozí dvojitou očistou, která byla velmi vydatná, jsem se jich zbavila.
Voda, která ráno po očistě při vyprázdnění vycházela, byla okrově oranžová a zakalená.
V játrech může být spousta usazenin, které nemají podobu kamenů, ale jsou měkké, shlukují se do jakýchsi chuchvalců, které připomínají velmi jemně rozmíchaná vajíčka. Při opakovaných očistných procedurách se zbavujete i těchto jemnějších usazenin, které játra zatěžují a znemožňují jim dobře plnit jejich funkci. Pokud by se mastné sedimenty nadále ukládaly v játrech, došlo by nakonec k jejich ztučnění a omezené funkčnosti.
Přestala jsem se cítit unavená.
Cítím se skvěle, lehce a jsem velmi potěšená, že výsledky očistných operací jsou tak markantní. Jsem ráda, že existuje možnost poměrně rychle a zcela bezbolestně napravit špatný stav ve vlastním těle a předejít tak zdravotním problémům, které by na mě jednou zcela jistě dolehly.

Možná vás napadne na závěr otázka: Je to tedy všechno vyřešené během dvou očistných víkendů?
Moje odpověď zní: Ne, bohužel není. Určitě je potřeba pokračovat a kůru za měsíc nebo za dva znovu zopakovat. Cílem je zbavit se všech nečistot, ne jen kamenů a části tukových usazenin. Až dosáhneme stavu, že voda bude po očistě čirá, tak i potom bude jistě dobré třeba jednou do roka játra a žlučník preventivně „vygruntovat“./http://www.elixirmladi.cz/index.php?f=druha-ocista-jater-prevence-ztucneni
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one