Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 59%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 5%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
hádka-obrázek z www.jenzeny.cz
hádka-obrázek z www.jenzeny.cz
Popíši vám tady jeden příběh ženy, která měla neutěšený manželský vztah, potom se jí nevedlo dobře i po rozvodu a nemohla najít muže, ani práci a tlačilo ji ke dnu také různé blokace na hojnosti majetku, ale i vztahů. Byla přesvědčena neomylně o sobě, že vždy žila dobře, že jednala podle morálních svých zákonů dobře a poctivě, jak je tedy možné, že její ex-manžel, přesto, že s ním měla velmi problémový vztah, jež končil rozvodem, si nyní žije dobře se svou další partnerkou, a ona, co byla obětí ve vztahu, nemá nic, ani muže, přítele, ani práci, ani peníze a dokonce vyřkla názor, že čím hůře se člověk chová, tím lépe si tu žije, tak to jen na obraz toho, aby jste pochopili v kontextu moji odpověď dané klientce:

"...Vážená paní,
mnohdy není vidět ten důvod, proč se to celé děje, právě nám, ale věřte mi, že za všechno, co nás potká si nějakým způsobem můžeme sami, žel toto je to, co mnoho lidí nechce si připustit, například...hrubost a lži manžela vás měly naučit tomu, že nikdo není dokonalý , a že soudit druhé není určeno nám, ale nejvyšší energii, a že tím, že stále povyšujete nějaké "námi lidmi" tady určené dobré vlastnosti, tím sebe vlastně pomalu zatracujete-tímto postavením "lidského žebříčku hodnot" nad hodnoty nejvyšší energie a zákony karmy, tím PORUŠUJETE HNED NĚKOLIK ZÁKONŮ UNIVERSA...např. zákon rozhodnutí a svobodné volby...manželovo rozhodnutí k vám být hrubý a podvádět, dalším porušením vaším bylo povýšení lidských zákonů morálky nad "boží zákony celého Universa"-to je dost veliké provinění vůči karmickým zákonům...nezáleží na tom, co si vy sama myslíte, že by bylo správné, ale na tom, co vám bylo určeno nejvyšší energií a jak plníte vaše úkoly duše, a jak se vaše duše vyvíjí...takže stále se vracím k jednomu...ego-nesmí poroučet duchu+toto děláte i vy sama...jak vidíte je velice složitý proces vývoje duše a zrání ducha+mnohdy, co my si myslíme, že děláme správně, je ve skutečnosti chybný krok, který nás posune zpět a nikoli dopředu, většina lidí dělá další velice závažnou chybu-a to, že HODNOTÍ ČINY DRUHÉ OSOBY, I KDYŽ SE JEDNÁNÍ TÝKÁ TAKÉ JICH samotných...není na nás hodnotit, zda to, či ono bylo chybou nebo správným krokem...netušíme totiž, co nás ve skutečnosti tato informace nebo situace měla naučit+to bývá důvodem dalších kroků zpět a nikoli dopředu...takže možná sice paní Jano máte snahu jít dobře, ale přes to jste udělala mnoho velikých chybných kroků a mnohokráte jste tak porušila přímo zákony Universa, což je ZNOVU JSTE SI ZATÍŽILA DUŠI DALŠÍMI KARMICKÝMI ZÁKONY, takže v konečném důsledku jste na tom hůře, než když jste se narodila, a to vlivem toho, že se řídíte "lidmi danými správnými jednáními", která ovšem nejsou správná-viz. pročtěte si tento Váš email,co jste mi napsala...
hned v první větě -porušujete zákon KRITICIZMU, TO JE -nehodnocení věcí a situací a lidí+dokonce samu sebe, rozeberme si váš dopis, ve kterém píšete..."Ve mě se vzbudí zlost když se mi dějí nespravedlivé věci...jinak já agresi vůči ničemu nemám. Nezávidím lidem..přeji jim to...moje hodnoty jsou především v duchovním rázu..láska..přátelství..pomoc lidem...majetky a s tím spojené požitkářské věci to nejsou.
Nikdy jsem nikoho nepodvedla...ani býv. manžela...ani nijak v jiném smyslu niko.,nesnáším lež...vždy řeknu upřímně co si myslím,i když se to někomu mnohdy nelíbí...Prostě jsem dobrý člověk..a to o sobě můžu upřímně napsat..
Ted vzpomenu býv. manžela ten je pravý opak...a on problémy nemá.....nechci ho vzpomínat..nezajímá mě jeho život nezajíma... je to jen příklad...Jak je možné že čím jsi horší člověk...tím má větší štěstí a podmínky k tomu a příležitosti. "
hmm , tolik citace vašeho listu , vidíte, že dál následuje agrese a zloba, pocit frustrace, což je nepřijetí situcí a věcí, které se vám staly +opět hodnocení-takže celý email kritizujete, buď sebe, ex-manžela nebo dokonce sám život a také dokonce zákony universa a zlobíte se uvnitř sebe celá, jste plná zloby, pocitů nespokojenosti, frustrace+pocitů křivdy- takže se nemůžete paní divit, že Vaše vlastní NEGATIVNÍ ENERGIE vaší agrese, ať už v podobě zlosti, pocitů nespravedlnosti nebo dokonce vaší lítosti, a to vám neustále vytváří další a další negace kolem vás a další a další vaše vlastní kletby a nové a nové závazky ve vlastní karmě, proto je nutné NAUČIT SE VNÍMAT SVOBODNĚ A NEHODNOTIT, VYSÍLAT JEN LÁSKU A NIC NEŽ LÁSKU, takže toto, co si odžíváte jsou léty vámi nahromaděné negace a kletby a blokády vlivem hodnocení a kritizování ostatních,pocitů zlosti, vzteku a nespravedlnosti,ale i hodnocení sebe-protože uvědomte si, že jak vaše duše hodnotí druhé, tak také hodnotíte Vy sama sebe, co se divíte potom paní, že i když jste třeba nyní přece jen s nižším egem a nižší pýchou, přeci si sama NEDOVOLÍTE LEPŠÍ ŽIVOT, proč tomu tak je?

Protože stejně tvrdě, jak hodnotíte ty, co k vám nechovají dobře a dokonce vám ubližují, tak samo tvrdě hodnotí vaše duše i vás a vaše jednání, to už Bohužel podle zákonů karmy-takže jste si sama- nevědomě navršovala své karmické blokace a negativní energii v celé auře+váš nynější život je toho jen důsledkem.Nemůžete se tedy divit, že se vám vede takto+ i když sama věřím, že chcete vědomím změnu, ale vlivem vznikajících v nevědomí dalších a dalších blokačních programů se vám nic nedaří+příčina?...HODNOTY VAŠÍ DUŠE...ŽEBŘÍČEK CHYBNÝCH HODNOT, KTERÉ MÁTE NASTAVENY VE VAŠÍ DUŠI, COŽ NEUSTÁLE VEDE K PORUŠOVÁNÍ ZÁKONITOSTÍ UNIVERSA, které jsou zcela odlišné od zákonitostí morálních kodexů daných lidmi.

Tak toto jsem jen rozebrala váš poslední email a pocity frustrace a zlosti nad údajnou podle vás nespravedlností-paní, ale to jsou dopady Vašich konání, myšlenek a pocitů+toto k sobě tedy přitahujete, pokud tedy se nezmění vaše náhledy na svět kolem vás a nezmění se tak vaše prociťování a jednání vůči druhým i sobě-budete mít nedostatek a blokace čím dál více a za čas se to projeví také na vašem zdraví, protože negace vám zničí postupně celou energetickou soustavu, takže je opravdu jenom na vás kolik si sama pomocí textů odbouráte, a jak si znovu vaše duše sestaví ten nový váš žebříček hodnot. Je tedy jen na vás, kolik závazků své karmy si odžijete a kolik si uvolníte hojnosti pro sebe v tomto bytí."/Marcela Abha-konzultace s klientem-výňatek/
aura-1.jpg
Dotaz klientky, vyňato z emailu

"Přemýšlím ještě nad tím například..je žena co ji manžel trápí,bije..a ta žena by to vlastně neměla brát jako něco tragického...je to v její prospěch..a ten muž vlastně nedělá špatné skutky. Ona ho nemá právo soudit..ale co když ji nakonec zabije...a společnost toho muže odsoudí..vězení a nebo trest smrti...to je správné..? To není proti zákonu universa?
A celkově celá společnost...to je založeno na ublížíš..dostaneš trest..
Víte ono to pochopit je složité...Pochopila jsem,že to se nám děje špatného nás má něco naučit...ano to je jasné...a posouvá nás to...tak to chápu celou dobu...
Ale aby jste se mohla posunout potřebujete příležitosti a trochu štěstí...a to já nemám..proto jsem vás oslovila.."

Moje odpověď na daný problém:

Ano, tak to je potřeba brát!!!!
Žena, kterou trápí, bijí a musí trpět je to proto, že v minulosti se její duše
velmi prohřešila, většinou tam, co je jí děláno, ale co je nejhorší-musí taková žena ztratit svou pýchu, povýšenost, kterou má a bere se většinou za více, či méně za "lepšího člověka", než za jakého ji má okolí, ale její duše je velice zatížena z minulosti a musí se takto ponížením očistit-ano a tak muž, který ji týrá a bije, vlastně jí pomáhá-ona díky němu se mění na duši, uvědomuje si co smí a co ne+taky její pýcha vymizí+obnoví se modlitby a láska k Bohu-nejvyšší energii, která nás řídí všechny, a´t tomu věříme nebo ne+tím, že žena byla trápena se celkově změní její náhledy na životní situace+díky tomu rosteme a vyvíjíme se. Takže, aby se taková žena mohla očistit od negací na duši musí podstoupit takové trápení+nesoudit muže, protože i když ji zabije, tak její vina to není a její duše tak poroste+ o to jde, naučit se být nestranný, vnímat jen a jen své jednání a chování+pokud bude správné a podle zákonů Universa, nikdy se taková žena nesetká s mužem, který by ji týral a bil-protože není její duše zatížena nenávistnými myšlenkami, zlostí, ani pocitem nespravedlnosti a litováním samé sebe+tedy nemusí odstranit ze svého nitra pýchu a ego, které nám udělá většinou ze života peklo.

Takže každý tu máme to své "očišťující a výchovné" programové nastavení, které nás vede k růstu duše+pokud toho máme odčinit více, máme tady třeba jen jednu část splnit a nechat si takto "očistit pomocí zážitků a pocítěním na své kůži", jak se říká. No a pokud jsme dobří+chceme se ,jako by navíc očistit i projítím KARMICKÝM ČIŠTĚNÍM-tedy i řízeným očistným procesem pro naši duši a "zrychleným růstem" vlivem změny a řízených omluv a afirmačních textů právě pro daný problém, který chce třeba u mne řešit, potom je mu většinou pomoženo postoupit nejen o jednu vývojovou příčku nebo spíše řeku energetických toků, kam podle svých vibrací své vlastní energie se zařadí.

Začněte si věřit a řešte jen samu sebe, protože zodpovídat se budete jen z toho svého, co jste kdy myslela si, co jste kdy udělala činy a co jste, kdy procítila v duši!!!

Duše s námi a tělem komunikuje -POCITY-TĚMI SE ŘIĎTE!!!
Podvědomí komunikuje s tělem fyzickým -MYŠLENKAMI-a ty můžete si vybírat a změnit!!!
Vědomí komunikuje slovy a činy-TAK TOTO MŮŽETE POMOCÍ VLASTNÍ KOMUNIKACE S VLASTNÍ DUŠÍ -to je pomocí VAŠICH POCITŮ-TO MŮŽETE VĚDOMĚ MĚNIT+tak si pomocí komunikace sama se sebou upravit a odstranit určité chybné programové nastavení, které jste si přinesla z minulosti+TAK MÁTE MOŽNOST ZMĚNIT své nastavení v duši a ve vašem NEVĚDOMÍ+TOTO VÁS POVEDU ŘÍZENĚ, čím se dostaneme k příčinám toho, proč se vám toto, co zažíváte vlastně děje!!!!!! Takže, když to celé shrnu, jde o to při karmickém číštění, že jste řízena mnou+já vás řídím na základě mé možnosti se podívat na vaše záznamy z minulých životů do akášické informační databáze energetických systémů celého Universa. Tak může váš duch postupovat zcela řízeně k příčinám vašich potíží+následně dojde k jejich vyřešení a může dojít k jejich úplnému odstranění, to ale už je odvislé od rozvoje a postupu vaší duše a tedy na tom, zda jste už pochopila svou chybu v jednání v minulosti a zda jste si změnila vaše vlastní duchovní nastavení pro danou situaci v životě a pro daný problém+vaše pocity v této situaci jsou tedy správně nastavené a v souladu se zákony celého vesmíru a Universa.
/Marcela Abha/
Energie duse druky nahled.jpg
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one