Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 59%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 5%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Už v mnoha knihách bylo popsáno mnoha způsoby, co to vlastně je ten HŘÍCH, co se myslí, když řekneme, že jsme ZHŘEŠILI?
Jasný název tohoto článku nám říká ve veliké stručnosti, co to vlastně je, karmický závazek nebo-li hřích. Dá se ve stručnosti říci, že za HŘÍCH, můžeme považovat VŠE, CO NĚJAKÝM ZPŮSOBEM POŠKOZUJE NÁS nebo JINÉ BYTOSTI na naší planetě NEBO v celém UNIVERSU, tedy v kterékoli dimenzi, časoprostoru, v kterémkoli "kosmu".

HŘÍCH = KARMICKÝ ZÁVAZEK, vzniklá určitá BLOKACE, NESPRÁVNÁ jednání, ať už vůči nám samotným nebo také vůči komukoli a také čemukoli ve světě, kde právě žijeme.
Podívejme se tedy na to,co sem třeba patří:

1. je to přílišné IDEALIZOVÁNÍ pozemských HODNOT - to je zdá se nejhorší věcí, protože to ubližuje tím, že to zapřičiní ŠPATNÁ JEDNÁNÍ VŮČI OSTATNÍM, ZLÁ ROZHODNUTÍ, ukrývající chyby vlastní třeba i za zájmy většin...viz. Hitler, viz.sekty,ale sem náleží i jednání a činy jednotlivců.
-touha po moci, nadměrná důvěra ve vyšší ideály,majetek považovat za cennější, než bytosti, pohrdání lidmi,zvířaty,rostlinami,vyvyšovat se nad ostatní-viz rasové rozdíly,hodnotit lidi podle popularity, peněz,výzoru,upřednostnění kariéry,nerovný přístup k ostatním,odsuzování lidí, kritizování,pomluvy=mluvení o další osobě, bez její přítomnosti,trápení se nad neduhy,zlou postavou,vlastní nedokonalostí,být nepřizpůsobivý k sobě samému a také k okolí, řešení věcí,co se mne netýkají,úmlsná ublížení jiným bytostem-stromy,zvířata,lidi,snaha o jakýmkoli způsobem dosažení mnou vytyčených cílů,patří sem vše,co porušuje pořekadlo " žij a nech žít "

2.jsou to NESPRÁVNÉ POSTOJE, jež zapřičiní CHYBNÉ ROZHODOVÁNÍ - v té, které věci.
-kritizování, pohrdání, zpupnost, pýcha,nespokojenost se sebou nebo svým "osudem", zloba, vztek,
hněvivá osočování,msty,závist,nepřejícnost,panovačné postoje,pýcha,vyvyšování se nad jiné bytosti,
vnitřní zloba v podobě žárlivosti, a na základě toho užití kleteb,používání magie ke škodění jiným,ovlivňování jiných-viz.woodo,šamanismus v negativním užívání,černá magie a mnoho jiných věcí, jež mnohdy považujeme za "normální věci".

Žel je nutno říci, že všechno je jen energie, která jde do prostoru a tím se rozpíná nebo v reakci okolí na naše jednání se také vrací umocněná ještě ve větším toku energií a s větší silou na nás samotné,ale i ostatní zainteresované potom zapůsobí , a to vše, když si násobíme v běhu mnoha našich bytí v celém vesmíru a Universu, tak se to ZÁKONITĚ MUSÍ NĚKDE OBJEVIT V NAŠICH ŽIVOTECH, potom je samozřejmé, že máme větší nebo menší BLOKÁDY V ŽIVOTĚ a prostě SE NEDAŘÍ, MÁME SMŮLU, VŠE JE , JAKO BY PROTI NÁM SPIKNUTÉ... ano to jsou důsledky NAŠICH ZÁVAZKŮ = důsledky NAŠICH HŘÍCHŮ !!!

Je nutno podotknout, že samozřejmě toto nejsou jediné věci, jež plní naši energii v těle HŘÍCHY, sem se také započítávají s ještě VĚTŠÍ SILOU také VĚDOMÉ NAŠE ČINY - zlé činy vědomě konané, chtění někomu cíleně ublížit, křičení na jinou bytost/zvíře,rostlina,osoby+také vědomé ZABITÍ BYTOSTÍ = ZABÍT lze také POMLUVOU, NEPŘEJÍCÍMI SLOVY, KŘIČENÍM při hádce-vysíláme nesmírné množství energie vložené do slov,které ale mají už svou, třeba negativní sílu- viz. nadávky..ty k...o, haj...le, kéž bys chcí...l...a mnoho jiných slov NÁS MŮŽE ČASEM ZABÍT !!!!!!!! a JAK SE TO DĚJE?
Snadno, PROSTĚ JEN TA SILNÁ ENERGIE SE KOLEM NÁS USADÍ-V NAŠÍ AUŘE, DOSTÁVÁ SE VÍC A VÍC DO HLOUBKY, AŽ ZAČNE PŮSOBIT přímo na úrovni mentálního těla nebo emoční roviny,kde opět až časem způsobí blokádu na určitém orgánu+vytvoří nám smrtelnou chorobu. Tato ZLÁ energie ovšem nepůsobí jen samotně, ALE PŘIBÍRÁ K SOBĚ I OSTATNÍ STEJNĚ SILNÉ ENERGETICKÉ TOKY Z MINULOSTI, tím dojde k mnohanásobně větší síle+proces ZNIČENÍ NASTÁVÁ RYCHLE !!!
NÁSLEDKY TAKOVÉHO ČINU si ovšem NESEME SAMI, jednak už za vyřčení takových slov, jednak za užití síly, kterou jsme do nich vložili a také násobeno tím, kolikrát jsme této osobě takto ublížili v toku našich životů, takže KDYŽ SI TO UVĚDOMÍTE, je NÁVRAT TAKOVÉTO ENERGIE ZPĚT K VÁM , jako BUMERANG - OKAMŽITÝ A ZNIČUJÍCÍ, jak pro osobu,které jste sami PŘIVODILI ZNIČENÍ, TAK TAKÉ nakonec i K VÁM SAMOTNÝM, kde i VÁS TATO VAŠE ENERGIE ZNIČÍ !!!
VŠE,CO UDĚLÁM,

VŠE,CO UDĚLÁM,

POMYSLÍM, ŘEKNU, VŠE JE ENERGIE+JDE ODE MNE DO VESMÍRU+ZPĚT SE NAVRACÍ KE MNĚ
ENERGIE

ENERGIE

se VŽDY VYROVNÁVÁ - co vysílám, to dostávám!!!
Jak vysílám

Jak vysílám

ENERGII, tak jsem také, buď POŠKOZOVÁN na zdraví nebo NAOPAK UZDRAVOVÁN
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one