Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 57%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 4%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
počátek 1 díl.jpg
Reinkarnace (doslovný překlad znovuvtělování, česky převtělování) je označení filosofického, nebo náboženského konceptu, který tvrdí, že se duše (individuální myšlenková energie) člověka po fyzické smrti jeho těla, na konci jednoho života, znovuzrodí v novém fyzickém těle, respektive při početí nové lidské bytosti znovu vstupuje do hry.

Reinkarnace je ve filosofii i náboženstvích úzce spojena se zákonem karmy, zákonem příčiny a následku, kde pozitivní, či negativní myšlenky a činy v jednom životě přímo ovlivňují podmínky, kvalitativní kontury a část událostí života dalšího. Pozitivní myšlenky a činy pozitivně, negativní myšlenky a činy negativně.

V některých náboženských tradicích je popisována možnost reinkarnace lidské duše do zvířat, nebo naopak, duší zvířecích do lidských těl, případně lidských duší do různých mytologických nadpozemských, či pekelných sfér, opět podle zásluh, či hříchů konkrétní bytosti. Tyto verze však nejsou jednotné a všeobecně přijímané i v rámci jednotlivých tradic, patří spíše k lidové úrovni nauk a nezřídka jsou výsledkem smíšení různých filosofických a náboženských konceptů, či snahy kněžstva zjednodušit filosofické koncepty pro běžné obyvatelstvo.

Reinkarnace je centrálním principem indických náboženství, ale byla uznávána i historickými osobnostmi jako byl např. Pythagoras, Platon a Sokrates. Je také běžnou vírou keltských druidů, členů theosofické společnosti, kmenů na Sibiři, v západní Africe, severní Americe, či Austrálii./wikipedie/
Případ Jeffrey Keena je považován americkými badateli za nejlépe prokázaný případ reinkarnace. Bývalý zástupce šéfa hasičů z Westportu v Connecticutu Jeffrey Keene (1947) je obyčejný americký chlap, který se převtělováním duší nikdy nezabýval. K tomuto ne-křesťanskému konceptu ho přivedla teprve americká občanská válka. Nebyl také žádný fanoušek tohoto období americké historie. Ale v roce 1991 se vydal na výlet po národních památnících a ocitl se v Marylandu u Sharpsburgu. Dne 17. září 1862 se tu střetly dvě armády. V zuřivé bitvě o Antietam dosáhly ztráty na obou stranách kolem 23 000 lidí. Byl to nejkrvavější den občanské války.Když se Jeffrey Keene procházel po Sunken Road, prožil nečekaně silné emoce smutku i hněvu, začal se dusit. Po přívalu emocí byl prý tak vyčerpaný, jako by uběhl maratón: „Divil jsem se tomu, co jsem cítil. Bylo pro mne těžké dostat se zpátky k autu, cítil jsem se velmi slabý. V hlavě jsem měl tisíce otázek, ale žádnou odpověď."Zatím nic netušil. Koupil si sice na místě časopis o této bitvě, ale odložil ho. Trvalo přes rok, než na něj náhodně narazil a začal ho číst. Znovu ho zaplavila silná vlna emocí. Potom narazil na starou fotografii generála Johna B. Gordona (1832-1904) a překvapila ho, jak je mu podobný.

Potom se Keene dozvěděl, že jižanský generál byl v bitvě několikrát zasažen kulkami. Vzpomněl si na silné emoce, které prožil na bitevním poli, a začal se blíže zajímat o generálův život, přičemž objevil zvláštní věci. Zjistil, že je velmi podobný generálovi nejen fyzicky včetně mateřských znamének, ale také takovými detaily, jako je styl psaní a každodenní zvyklosti, oba například rádi stáli s rukama zkříženýma za zády.

Byla tu ještě jedna podivná souvislost, která jeho návštěvě bitevního pole u Sharpsburgu předcházela. Patnáct let předtím začal cítit prudké bolesti v čelisti, které byly tak silné, že nemohl ani jíst. Lékařům se nepodařilo zjistit příčinu a bolest postupně zmizela. Bolesti začaly přesně v den Keeneových třicátých narozenin - 9. září 1977. Je neuvěřitelné, že generál Gordon byl zraněn v obličeji u Sunken Road, a to 17. září 1862, kdy měl shodou okolností také narozeniny – bylo mu 30 let. Další pozoruhodnou věcí je, že Keene má na tváři tři znaménka v podobě jizev, a to přesně v místech, kde byl generál zraněn. Oba muži mají znaménko ve tvaru hvězdy na čele nad levým okem. Mezi badateli, kteří se zabývají reinkarnacemi, je rozšířený názor, že tzv. mateřské znaménka se vyskytují na místech, kde došlo v minulém životě k vážnému zranění.Generál Gordon později napsal memoáry s názvem "Vzpomínky z občanské války" a právě tato publikace se stala zdrojem zevrubné analýzy jazykového stylu obou mužů. Badatelé zjistili ohromující podobnosti. Kromě toho Keene prokázal povědomost o věcech z občanské války, které nemohl získat běžnou cestou. Například se zúčastnil oslav výročí bitvy o Antietam a poznal, že jeden z praporů není originál, přestože mu organizátoři tvrdili opak. Organizátoři později zjistili, že Keene měl pravdu – na výstavu se dostala omylem replika. Případ westportského hasiče vzbudil velkou pozornost, sám Keene napsal knihu a jeho příběh je zachycen i na filmovém dokumentu.

Dodejme, že fyzická podobnost mezi dvěma osobami, které žily v jiných epochách a nejsou příbuzné, není nic zvláštního. Na následujícím videu jsou fotografie některých známých osobností, kterým se říká ze zřejmých důvodů „cestovatelé v čase“.
Zdroje: wikipedia org, http://www.near-death.com/experiences/reincarnation07.html
Ilustrace: Weboun.net
ŽIVOT PO ŽIVOTĚ

Brazilský spiritista Chico Xavier pronikl posmrtně i do Čech. Slavné médium a autor stovek knih oslovuje lidi na celém světě.

Chico Xavier se narodil jako Francisco de Paula Cândido (2. 4. 1910 – 30. 6. 2002) ve městě Pedro Leopoldo ve státě Minas Gerais. V Brazílii se proslavil pod pseudonymem Chico Xavier. Velký vliv na něj měly knihy francouzského spiritisty Allana Kardeca. Napsal metodou psychografie, automatického psaní, 413 knih, které byly přeloženy do 33 jazyků.
Diktovali mu duchové

Tvrdil, že mu ruku při psaní vedou duchové. Měl svého celoživotního duchovního průvodce, kterému říkal Emmanuel. Věřil v reinkarnaci, že se lidská duše musí opakovaně vtělovat a prožívat na zemi mnoho životů. Emmanuel podle jeho slov žil nejprve ve starověkém Římu jako senátor, inkarnoval se ve Španělsku jako kněz a žil také jako profesor na francouzské Sorbonně.Honoráře rozdal

Xavier psal nejen romány, ale také náboženská a filosofická díla. Jako spisovatel byl nejen plodný, ale i úspěšný. Jeho knihy sice vyšly v celkovém nákladu 50 milionů výtisků, on ale dával veškerý výtěžek na charitativní účely. Byl dvakrát nominován na Nobelovu cenu míru.

Xavier říkal, že je jen médium, které zprostředkovává práci duchů; netvrdil, že má další paranormální schopnosti. Do kontaktu s duchem zesnulého se mohl dostat jen s jeho souhlasem. Hlásil se ke křesťanství, přispěl v Brazílii ke vzniku kardecistického spiritismu jako náboženského směru.Brazilský producent a režisér Daniel Filho o něm v roce 2010 natočil životopisný film s názvem Chico Xavier. Film je zarámován do jednoho večera, během něhož Xavier jako starý muž vystupuje v diskusním pořadu v brazilské televizi. Moderátor ho představuje jako „největší a nejkontroverznější brazilské médium století“. Potom se začne odvíjet celý jeho život od narození až do stáří prostříhávaný děním v průběhu televizního pořadu.
Astrální město

Podle jedné Xavierovy knihy vznikl v Brazílii film Nosso Lar (česky Náš domov, v angličtině Astral City: A spiritual Journey). Jeho děj se se odehrává v nepozemském městě, které slouží jako přestupní stanice k návratu duší na Zemi. I tento příběh údajně nadiktoval Xavierovi z „druhého břehu“ jeho průvodce. Hlavním hrdinou je zámožný starší lékař André Luiz, který na začátku filmu zemře. Ocitá se v pochmurné krajině, která připomíná peklo. Je v očistci, odkud je po určité době zachráněn, odveden do „nebeského“, astrálního města, kde je zasvěcován do reality posmrtného života, aby se mohl připravit na návrat.Brazílie si slavného spiritisty váží, navzdory tomu, že víra v reinkarnaci odporuje katolicismu, vydala jeho portrét na poštovní známce i pamětní medaili k 100. výročí jeho narození. http://pravdu.cz/reinkarnace/medium-chico-xavier

Níže si můžete shlédnout jeden z nafilmovaných příběhů podle knihy Chico Xaviera "Nosso Lar " v překladu NÁŠ DOMOV.
dimenze.jpg
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one