Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 59%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 5%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Lidé se mne dost často ptají v souvislosti léčebných procesů,které provádím-PROČ MAJÍ NĚKTEŘÍ LIDÉ NEHODY? ..nebo PROČ je potká NEHODA TAKOVÉHO TYPU-jako je autonehoda, postižení nebo jiná forma poškození těla,jež mu v dalším životě komplikuje jeho životní cestu..?

Nehoda = 1) spuštěný určitý SEBE-DESTRUKČNÍ program, jež nás opětovně vychovává/viz. autonehody,pády z výšek,pády do vody nebo na zem, exploze látek v jejichž jsme blízkosti

nebo

Nehoda = 2) ZASTAVENÍ +ZPOŽĎOVACÍ program,který je dílem vedení Vyššího "já" a našeho NEVĚDOMÍ,které na základě bleskového vyhodnocení právě probíhající SITUACE KOLEM NÁS, nás má zbrzdit,abychom se tak "vyhli" určité věci nebo situaci nebo střetu s ještě "horšími následky",jež by nás potkaly,kdyby se nám nestala tato nehoda-úraz,viz vyvrtnutí kotníku, lehká zlomenina,povrchové krvácení+úrazy tohoto typu.

nebo

Nehoda = 3) VÝCHOVNÝ program PRO NÁS samotné nebo pro NAŠE OKOLÍ-když potřebujeme mít zkušenost,jako například handicapovaní lidé,abychom ZMĚNILI NÁHLED NA VĚCI KOLEM SEBE-buď my sami nebo NAŠE OKOLÍ-NAŠI PŘÍBUZNÍ

Každá taková NEHODA má určitý důvod v našem nevědomí-vždy jde jen o to, má-li nás "ochránit"před ještě "horšími věcmi" nebo zda jsme si tento program dlouho před tím sami "zvolili",jako formu rádoby odchodu z tohoto bytí nebo pokud jsme si sami "zvolili" tento program ,JAKO VÝCHOVNÝ PROSTŘEDEK pro sebe nebo pro naše okolí.
Vše totiž souvisí se vším a nic se nám neděje bez toho,aby to naše vědomí,podvědomí a NEVĚDOMÍ nespustilo a nedalo jasný příkaz k podvědomému jednání. Vše se nám děje pro náš vývoj a poznání věcí,situací a hlavně PRO NAŠE CÍTĚNÍ, protože toto je HLAVNÍ DŮVOD,proč jsme tady a proč se vše učíme.

NEHODA- jako SEBE-DESTRUKČNÍ program, většinou pramení z POCITŮ FRUSTRACE,ať už získaných v tomto bytí nebo také POCITŮ a PROGRAMŮ sebe-destrukčních z MINULÝCH ŽIVOTŮ,které samozřejmě jde odstranit,pokud se také sami přičiníme změnou myšlení a změnou nevědomé mysli.

NEHODA- jako ZPOŽDĚNÍ NÁS SAMOTNÝCH+ZASTAVENÍ NÁS v tom,co právě děláme,řešíme,v jaké situaci se nalézáme,toto vše je mnohdy DŮVODEM,PROČ se nám dějí NEHODY tohoto typu.Tak například z nedávné minulosti:
...jdete do obchodu,kam běžně chodíváte,cestu dobře znáte+je zcela rovná,nedaleko přechod pro chodce,a přes to vše z naprosto vám nepochopitelného důvodu zakopnete,svou váhu neudržíte a spadnete na chodník a máte "vymklý kotník",ale když si vše v klidu uvědomíte,tak v tu dobu,co vy jste byli po pádu na tom chodníku,tak právě projíždělo auto značnou rychlostí+kdyby jste nespadli byli by jste v tu chvíli na tom přechodu pro chodce,ale řidič se zrovna díval mimo cestu, takže vaše "vyšší já" zvolilo MENŠÍ ZLO,jako ZPOŽDĚNÍ VÁS SAMOTNÝCH,aby jste unikli jasné autonehodě,kde vy by jste byli ten smrtelně nebo velmi těžce zraněný nebo také mrtvý...Takže Vaše Vyšší "já" OSKENOVALO SITUACE kolem vás v dosahu asi 150 metrů a zareagovalo NEVĚDOMÍ -SPUŠTĚNÍM PROGRAMU-"ZÁCHRANY za cenu menšího zla",takže vám ochromilo pozornost na chodník+špatně jste vlivem toho stoupli na malá kamínek+zvrtli jste si nohu,tím došlo KE ZPOŽDĚNÍ+vy jste zůstal sice zraněným člověkem,ale s vyléčitelným zraněním,tak smíte DÁL PLNIT SVÉ ÚKOLY tady v tomto životě..

Toto je jen nedávná příhoda,co se stala v mém okolí,takových najdete více i ve svém vlastním životě,když se nad nimi v klidu zamyslíte, někdy si nemůžeme uvědomit,proč se nám "něco stalo",ale většinou vždy jde o NEVĚDOMÝ SPUŠTĚNÝ PROGRAM,který nás vede přesně,zda pracuje naše NEVĚDOMÍ PRO NÁS nebo zda pracuje PROTI NÁM (při sebe-destrukci).
Jak vidíte máme hned několik druhů programů našeho NEVĚDOMÍ,které spouštějí problémy nehod.
/text podléhá autorskému zákonu a je šiřitelný jen s web adresou této stránky/
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one