Věštby pro vás - osobně, emailem

Firma:
Marcela Kunz

Sídlo:
Okružní 449
Vsetín

PROVOZOVNA:
U Hřiště 1305
(nad Optikou)
Vsetín

IČO: 65513291

Objednávky jen:
genea1@email.cz
Naučte se pracovat s energií
Zasvěcení
-do všech stupňů Reiki
-Reiki 1 /500,-
-Reiki 2 / 2000,-
-Reiki 3 / 5500,-
-Reiki 4 / 9000,- jen pro Mistry Reiki
-Karuna-ki/jen Mistři Reiki

-Dračí Reiki /500,-
-Shamballa /500,-
-Seichim /1500,-
-Zovirah /1500,-
-Reconnection/ 10.000,-
Info email: genea1@email.cz
rady z karet

rady z karet

Tarot,cikánské karty,pikety

Všichni jsme řízeni zákony Universa

Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti

Věříte v duchy a jejich působení na nás?

Nevěřím tomu (5 | 5%)
Duše v domech

Duše v domech

přivtělená
P1050860.JPG
Relaxace
Jak se jí naučit rychle a bezpečně?
Využijte naši techniku,popsánu v rubrice Relaxace -

Dýchání je jeden ze základních předpokladů pevného zdraví, proto mu jógové učení
věnuje zvýšenou pozornost. Nejdůležitější je naučit děti dýchat celými plícemi...

Zajímá vás otázka SMRTI,co to je?

Ano (26 | 57%)
Ne (2 | 4%)
Neřeším to (2 | 4%)
Energie

Energie

+vibrace duše ve vývoji
Anděl-1.jpg
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
energie aury
energie aury

Projevy potíží: 

-dlouhodobější nezdar v práci, problém za problémem, potíže jako by přijdou najednou a všechny, potíže zároveň v komunikaci-vztahy,nikdo vám nerozumí nebo jako by neslyšel,co vlastně říkáte..nevnímá vás, také s tím je spojen nedostatek peněz-krach podniku nebo propuštění z práce, najednou jste na vše sami a nikdo,jakoby vám nemůže pomoci-např. doma začnou bezdůvodné hádky, děti nosí špatné známky a zlobí-najednou-navíc v práci začnou vztahy být v napětí i s lidmi, s nimiž jste vycházeli, sousedi se od vás bez důvodu odvrací,na cestě se na vás lidi nekoukají,jakoby jste tam nebyli,jste-li ve společnosti-jen strohá,nucená komunikace,styl-jen od něj rychle pryč-nedívání se do očí-Vám,jakoby lhali-ale vy víte,že nelžou-cítíte se najednou sami uprostřed rodiny i cizích lidí-nikdo si k vám nesedne v plném autobuse-TAK TOHLE JE TEN BĚŽNÝ PŘÍPAD-pak potřebujete ODSTRANIT NEGATIVNÍ VLIVY nebo možná i přivtělenou duši,která cucá Vaši energii-upír+zbavuje vás životních sil.


Kladná a NEGATIVNÍ komunikace

   kladná slova = láska-slova vyjadřující pozitivitu,city,radost ze setkání,projevy náklonnosti,něhu..atd. To nám dodává vzájemnou výměnu KLADNÉ energie.

negativní slova a zároveň negativní náboj energie =vyslání negativní energie-škodící /ubližuje/= slovní při hádce-nedotýkej se,dobře ti tak,jdi do háje,samozřejmě sem patří VŠECHNY NADÁVKY-třeba-hajzle,parchante..a jiné,sem patří také-ŠPATNÁ PŘÁNÍ-dobře ti tak,kéž se ti to vrátí,kéž se ti nebude dařit najít tu pravou nebo kéž by ti to někdo vrátil,to co jsi dělal /la ty mě,..a já ti přeji,aby se ti vedlo zle..a jiné,jistě víte,že ve zlém hovoru-hádce nebo z vlastní bolesti vyřkneme různé věci, ty bohužel působí někdy hned /to,dle síly energie/ někdy po čase-to nám potom působí mnoho potíží i v našem životě.


Léčba  S P I R I T = odstranění negativní energie z aury i prostředí,kde jste.

Základem jsou 3 rituály bílé magie:

OČISTA -rituálek očistný pro vaši auru i prostor,kde se často nacházíte-vlastně 2 v 1 /250,-/10Eur/

OCHRANA -rituál bílé magie pro ochranu aurického těla i prostřdí, také 2 v 1 /250,-/10Eur

ODVEDENÍ DUŠE -rituál pro odvedení přivtělence /upíra/ z aury i prostor, také 2 v 1 /400,-/ 15Eur

 

zdena          Tato fotka NENÍ FOTOMONTÁŽ, to pro pořádek a nevěřící. Tento mladý muž se u mne léčil a tohle přivtělení měl na každé své fotce, byl tedy ovlivněn inkarnátem a to jak ve svém chování k okolí, tak v množství své vlastní energie.

Poléčbě 3 měsíců je v pořádku a jeho vlastní energie se mnohonásobně zvýšila.V současné době se bude ženit a žije běžný život.

další příklad: opětovně maldý muž, který je napaden vícero inkarnáty-tedy dušemi ,které nebyly odejíty do světla a hledají,jak řešit svůj problém, proč tady mezi námi zůstaly. Tento muž už 3 měsíce pracuje podle návodů mé léčby SPIRIT a pomalu odstraňuje všechny své přivtělence. Tady je jeden z jeho  popisů potíží: "...tak vas zdravím, to co bylo na me  asi je dobry nevim ale myslim si to jsem vic  v pohode ne jak predtim a myslim ze mam nove privtelence, jak ste rekla ze si me to nebo nekdo najde tak je to asi tady,byl jsem u kamaradky v byte predtim jsem tam nikdy nebyl a zacala mi vykladat veci co se deje  hybani a susteni v palme zvuky a ty stiny  pohyb stinu stejne jak u me pak i zvukova kulisa  jakoby chlapa kdyz natacela svoji dceru tancovat  do ty doby jsem to nejak nevnimal jestli tam neco je nepremejslel jsem nad tim, ale jak jsme se o tom bavili tak  sem nabyval vedomi  a pocitem ze opravdu si nevymysli a neco tam je  tak sem  vduchu  zhruba s pameti odrikal  ritual k tomu a pak  v myslence jsem rekl jestli je tam dobra duse, ktera potrebuje pomoct at de se mnou  a od ty doby u me doma  jsem prestehovany vedle rodicu, tak mam nespavost jako driv a mel jsem pocit ze je nekdo semnou pri rosvicenym svetle a televizi jsem si natocil mistnost a  mel sem dobry pocit intuici ze nejsem sam mam tam prstenec ale neco me rika ze   ta duse neni sama ..." dopis je autentický od cizince,jak jej popsal.

Další vyléčenou je dívenka, kterou ke mě poslali z léčebny v Bohnicích, přišla s vidinami a s potížemi návalů agresivity vůči okolí, tato byla tak nekontrolovatelná,že útoky směřovala i na vlastní rodiče a to doslova do krve, nepomáhaly medikamenty,při jejich podání se stav dívenky zhoršoval, později po mnoha neúspěšných léčbách v léčebně se dívka dostala do mé péče, pravidelně 2x týdně docházela na sezení a učila se pracovat se svým já a podle mé léčby SPIRIT a po 3 měsících, znovu nastoupila do školy-SŠP a za pár měsíců úspěšně i zmaturovala, nyní je na Vysoké škole umělecké a žije v Praze s přítelem.
 Tolik z mnoha příkladů léčebných procesů léčby Spirit.
Máte-li i vy obdobné potíže a chcete si sami pomoci, potom pište.
Jste unaveni, vyčerpáni a v noci se nevyspíte? Nechte si pomoci léčbou energií-alternativní léčba
Léčba energií
Léčba energií
stažený soubor.jpg
Andělská numerologie
Andělská numerologie
Zápatí stránek

Věštírna Genea

Objednávky jen písemně,abychom nerušili telefonickým voláním sezení jiného klienta :
Email: dobrakartarka@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one